Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is ilyen?

Figyelt kérdés
A párommal leültem beszélgetni, mert sose osztja meg velem a gondolatait, terveit, ha lesz valami dolga, vagy dolgoznia kell szombaton, későn szól róla, nem tervez semmit előre, mert hogy bármi közbe jöhet. Nem értem miért nem beszél velem a dolgairól. Már a sablonos dolgokról sem, mint pl. milyen napom volt, stb... Aztán mikor látja rossz a kedvem, vagy megbántott valamivel amit mondott, bújik oda hozzám. Nem értem a viselkedését, főleg azt nem, miért nem akar velem beszélgetni. Hozzá tenném másokkal sem szokott, még a legjobb barátjával sem.
2015. nov. 12. 09:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mert nem az a beszédes fajta.
2015. nov. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán ezt is beszéld meg vele és kérd meg szépen, hogy változtasson, mert így nem lehet normális kapcsolatotok!
2015. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már többször is beszéltem vele erről. És nem változik ebben.
2015. nov. 12. 09:41
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nem hajlandó változni a kapcsolatotokért, mert annyira csak saját maga érdekli, tehát egoista, akkor a kapcsolatnak semmi értelme.


Lehet azt a kifogást mondani, hogy ő ilyen fajta..stb. De ez hazugság. Minden lehet változtatni, ha akarjuk!

2015. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Olvasd el kédésedet és minde világossá válik. ... Idióta. >,<

Szeret. Örülj neki, ne baszogasd, beszélj vele többet, tervezzen jobban előre, beszéljen veled közeli jövőéről.

2015. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5-ös! Azt mondta nem akar, mert bármi közbe jöhet, így nem is gondol a jövőre, sem a holnapra mi lesz. Könyörgöm miről beszéljek még vele??? Hogyan vegyem rá, ha ő így gondolja az életét?

Azt is mondta, nem tervez előre, nem gondol előre semmiben. Na ez egy kicsit igazán rosszul esett, mert akkor én miért tervezzek vele bármit is?

2015. nov. 12. 10:05
 7/13 A kérdező kommentje:
És azt még hozzá tenném, hogy sose figyel arra amit mondok neki, feleslegesen nem beszélek hozzá, de alap dolgokat elfelejt, majd annyit mond, ő nem emlékszik rá. Vagy hogy igen, emlékszik, de mégis elfelejti. Meg hogy én értek félre dolgokat, nem értelemezek semmit, és engem bánt, hogy ilyeneket mond, mert nem figyel rám.
2015. nov. 12. 10:10
 8/13 Noren1989 ***** válasza:

Nálam kb ugyanez van. Csak a barátnőmmel...ja, és ha rossz a kedvem, vagy megbánt, még ő lesz durcás. NA erre varrjál gombot. Amúgy, hát, intelligens, nyugodt formában beszéld meg vele, h te többet szeretnél, meg ilyenek.

26/F

2015. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as! Mindig úgy beszélek vele, de olyan mintha a falnak... érted?
2015. nov. 12. 10:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen volt De mellettem megváltozott. Én rengeteget tervezgetek és bevontam õt is, most Ott tartunk, hogy õ is tervezget meg szól, hogy milyen napja lesz elôre láthatóan, hogy ne aggódjak miatta. Kezdj el vele együtt tervezgetni egy közös utazást és egyszer ha nem szól, hogy merre van ( ne pontozzatok Le ezért, én egy manipulatív szemétláda vagyok tudom) mikor hazaér akkor Legyen kicsit könnyes a szemed. Kérdezd meg merre járt és mond el mennyire aggódtál érte, kérd meg, hogy legközelebb szóljon elõre mert már azt hitted baja esett. Mivel szeret téged eleget tesz majd ennek a kérésnek.
2015. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!