Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjemet egyre nehezebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemet egyre nehezebben tudom elviselni, szinte már utálom. De szeretném visszacsinálni az egészet, hogyan?

Figyelt kérdés
6 éve házasok vagyunk, két gyerekünk van, és talán itt a bibi, hogy a gyerekek miatt egyre több a nézeteltérésünk. Nekem mások a nevelési elveim, mint neki. Ő egyre türelmetlenebb velük, ami engem nagyon bánt. Próbáltam kedvesen, próbáltam erőszakosan. Legszívesebben elhagynám őt, de egyedül nehéz a két kisgyerekkel, anyámékhoz meg nem akarok menni, kell is nekik az apa, mert azért nem annyira nagy a baj. De én így kínlódok. Ő látja, hogy tényleg utálom, mintha belátná, hogy nincs rendben, de nem érzem, hogy tenne valamit. Tipikus eset, mint pl. "randizol velem? - nem. na de kérleeeek. nem. hülye pcsa". -remélem átmegy-

2015. nov. 12. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Fiú gyerekek?
2015. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A randizós eset nem jött át. Ha összeházasodtatok, feltehetően nem különbözik gyökeresen az értékrendetek. Próbáljatok közös nevezőre jutni! Ha esetleg említenél egy-két példát, könnyebb lenne véeményt formálni.
2015. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Egy kislány, meg egy pici fiú.


A randis szitu lett volna, hogy szépen kér, szépen kér, elutasítom, erre bedurcázik csúnyán.


Szitu problémára Pl. Gyerek nem akar menni fürdeni. Ő hívja egyszer, gyere fürdeni. MÁsodjára ordít. HÁt mondom egész nap jó kedvünk volt, ne ordítsál már, lehet azt máshogy is kérni, trükközve vagy viccelődve, hogy elérd, hogy végre menjen fürdeni. Nem, ő ehhez fáradt. Erre én megoldom úgy, hogy ne ordítással, ne hisztivel, hanem jó kedvvel, játékosan jöjjön a gyerek fürdeni. Ő nem hajlandoó játékosan elintézni az ilyet. Szinte már úgy érzem, hogy ő kutyát nevel, neki rögtön fogadjon szót.

Azzal, hogy ordít, nekem is rossz lesz a kedvem, és kérem, hogy hagyja abba, maradjon csendben, nem, ő ordít, és szólok, hogy ha nem hagyja abba, én is ordítok, és mindkét gyerek sírni fog. Továbbra is ordít, én ordítom h hagyja abba, eldobtam a kezemben a kanalat a csapba mérgemben, a gyerekek elkezdtek sírni. Ezt akartad hát mondom megkaptad , most ez így jó? Ő otthagy minket, elmegy fürdeni. Megyek a gyerekekkel utána. Ha mégegyszer itthagysz a két gyerekkel, én foglak itt hagyni, és meglásd neked kell intézn ia kettőt estére. ekkor megijed, és próbál picit visszarakni, krémet behoz stb.

2015. nov. 12. 14:47
 4/18 A kérdező kommentje:

Szerettem volna 3. gyereket is. De ami a 2. gyerek fogadásakor történt, akkor lemondtam róla miatta.

FEkete porcicák mindehol, a babaszoba ugyanúgy, mint előtte, szekrények összevissza, ruhák mindenhol, kiságyban nincs rács mindenhol. Az elsőszülöttet úgy viszi oviba hetekig, hogy megy a hiszti, sírás, ő erőszakoskodik vele, hogy elkészüljön végre, és ordítok a csecsemő felett, hogy fejezzék be ez t a színjátékot, rossz hallani. Így majd' 1 évre rá már úgy viszi az elsőszülöttet oviba, ahogy eleve elvártam volna, (én énekelve, mondókázva vittem reggel oviba annó), sőt saját kis fogmosós játékuk van, szuper most már. De azelőtt :-( Nem vette komolyan, hogy hozzon ebédet haza, mert a kórházban nagyon éhes maradtam, és ettem volna egy jót, nem hozott. Az otthonmaradt gyereket virslivel meg ilyenekkel etette ebédre, ha adott neki, mert ő amúgy rossz evő nem kínlódott vele. Nekem kellett frissen szülten főzni egy levest, ha nem akartam éhen maradni. Mélyhűtőben is volt kaja, ki sem olvasztotta. Fájt a hasam a sok állástól a konyhában stb, nem vette komolyan, láttam rajta, hogy azt hiszi, lustálkodok. szóval nagyon rosszul esett.

2015. nov. 12. 14:55
 5/18 A kérdező kommentje:
Alapjában véve ő egyáltalán nem empatikus, és magának való ember, nem segítőkész. Ezt tudtam eddig is, de mindig meglep.
2015. nov. 12. 14:56
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos... Mindig ilyen volt, vagy esetleg nyomasztja valami (munkahelyen például), ami miatt ilyen lobbanékony. Ha az utóbbi, akkor próbáld kiszedni belőle, mi bántja. Ha ilyen természetű, az kemény dió. Ez a viselkedés nem normális, a gyerekek egy idő után rettegni fognak, amint haza érkezik. A gyerekek nem gépek, általában több kört kell futni, mire reagálnak. Persze neveléssel lehet ezen segíteni, de évek alatt. Látszólag az ordítás is eredményre vezet, de olyan mellékhatásai lehetnek, amelyeket nagyon fog bánni a férjed.
2015. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miért mentem hozzá? Mert annyira nem gáz, kezelhető...hogy így mondjam. de egyre több a csalódás, és kineziológus, meg pszichológus már rendbe tett engem egyszer, de a gyerekek miatt napról napra telik apohár. Írom ki a sértődéseimet, de eljutottam egy olyan szintre, hogy belefásuljak. Nem akarom, hogy megcsaljon, vagy elhagyjon, de szeretném, ha visszajavulnánk pár szintet.
2015. nov. 12. 14:58
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem ilyen ordítós természetű amúgy.

Munkahelyén 1,5 hónapja túlóra. Amminek amúgy örül.

2015. nov. 12. 14:59
 9/18 anonim ***** válasza:
Közben írtál... Akkor nem csak az apa-gyerek viszony problémás. Családapa NEM LEHET magának való ember. Persze nem lehet mindenki olyan, hogy négykézláb mászkál a gyerekekkel, de az alap, hogy lehetősége (munkája) szerint besegít az otthoni dolgokba, vagy legalább nem ront rajtuk.
2015. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sok vaj van a hátunkon. Ilyenkor szokták javasolni, hogy utazzunk el, meg csak kettesben stb. Lett volna alkalom elutazni, ugyan gyerekekkel, de nagy élmény lett volna. EGyedül ő nem akart a pici miatt, pedig neki lett volna a legkevesebb dolga vele. Ja meg a pénz miatt, valahogy mostanában kevés a pénzünk...elvileg a házra költünk, de valahogy nem jövünk egyenesbe.
2015. nov. 12. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!