Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Miért kellene nekem is nőket néznem?

Figyelt kérdés
Katalógusban, plakáton, tv-ben ha meglát a párom egy nőt, rögtön szól, jé ott egy csaj, nézd. Mikor egy romantikus séta közben csinálta ezt, és a plakáton egy agyonretusált nagymellű nő volt, rákérdeztem miért csinálja, látom én is, nem kell szólni érte. Hirtelen nem tudott mit mondani. De nekem ez nagyon fura viselkedés.
2015. nov. 12. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátod retardált...mi az hogy jé, ott egy csaj???
2015. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta azèrt szòl mindig hogy èn is làssam. Mert nem biztos hogy èszre veszem. De nem èrtem mièrt kellene nèzegetnem. Vagy ha egy nő van a tvben dìcsèri stb... de ha fèrfi azt màr nem.
2015. nov. 12. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezd el nézegetni a jó pasikat te is, és utánozd le a viselkedését. Csak hogy érezze ő is, amit csinál.
2015. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem őt kérdezed? Tudd meg, hogy ő hogy gondolja, aztán kérdezd meg, hogy ő hogy gondolja, aztán vonjátok le a következtetést. Könnyű.
2015. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd rá, örülj neki hogy csak ennyi "zavaró" van benne. Ha tudnád milyen pasik vannak, nagyon megörülnél neki, hogy a tiédnek csak ennyi stiklije van. Szeresd őt, ettől még ő ugyanolyan szerethető jó ember, nézni pedig szabad. Sokkal rosszabb az ha valaki nem nézi a jó nőket hanem titokban hozzájuk jár. Hadd nézze!
2015. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!