Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok is gond a kevés szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is gond a kevés szex?

Figyelt kérdés

A páromat nem igazán érdekli a szexualitás. Nem néz és nem olvasgat ilyen témában semmit. Havi 1-2 alkalommal elég neki a szeretkezés, de azok is rövidek (20-30 perc). Most éppen már másfél hónapja nem volt semmi. Nincsenek ötletei.

Emiatt már nekem sincs annyira kedvem kezdeményezni.

Gyerek nincs, simán lehetne heti 2-3 szex.

Ki van még ilyen helyzetben?

Én 35F, Ő 30N



2015. nov. 13. 11:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
És régebben más volt? Mert akkor valami gond lehet. Ha viszont mindig ilyen hűvös volt, akkor sok jóra nem számíthatsz.
2015. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%
ez itt is gond 16 év után heti egy. de én megoldom a szexhiányt máshol. nem fogok könyörögni érte itthon.
2015. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1: Sosem volt túl aktív, és pl. eleinte az orális szexet nem is csinálta nekem... két kellett, hogy megszeresse.

2: Ha nálunk meg lenne a heti 1, és az olyan nagyon jó lenne, akkor talán elég is lenne, főleg 16-20 év után... de 5 év után úgy, hogy sosem volt igazán tökéletes... ebbe nem lehet beletörődni. Pedig az élet sok területén jók vagyunk/lennénk.


Sajnos erre most rá fog menni a kapcsolatunk. Hiába beszéltünk a témáról rengetegszer, én így már nem tudok belé szerelmes lenni.

2015. nov. 13. 13:26
 4/28 anonim ***** válasza:
Nálunk is "kevés" van, de nálunk egyikünket sem érdekli a szex. Kb havonta, kéthavonta 1x van, az is 15 perc. De ettől több NEM kell. Tehát ez nekünk maga az ideáll. :) 30/nő
2015. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
27%

Képtelen lennék olyan férfival lenni,akiről már az elején kiderül, hogy nem szereti az orált, főleg, hogy még a nyalást sem....


Szóval kérdező: megszoksz,vagy megszöksz.


Bár én az előbbiben nem hiszek. Az nálam már az aszexuális/impotens kategória, illetve a másik opció, hogy máshol megkapja amit szeretne. Rajtad múlik, hogy még egyszer próbálsz kezdeményezni, hogy vajon mire vágyik, vagy végre felállsz és nem pazarlod tovább az időd.

2015. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
bocs,még egy gondolat: az akkora alázás lenne részemre, ha a férfiról megtudnám, hogy bizony ő nem szeretne engem kényeztetni ott lent, hogy ott vége is lenne a nőiességemnek... mert csak az járna a fejemben, hogy bizony akkor nemhogy az íze, de a külseje sem tetszik neki. Így meg ki akarna szexelni egy férfival?
2015. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nálunk is, bár nem ilyen mértékben. Kb hetente egyszer, max kétszer van, nekem ez kevés. De kibírom, bízom benne, hogy még változni fog. Szerencsére rá tudom fogni a körülményekre. Mondjuk, a 20-30 perc nekem tökéletes hossz, nem tartom rövidnek, de ez feltételezem ízlés dolga.
2015. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Félre lépni nem szeretnék, nem passzol az értékrendembe. Nem tudnék olyan kapcsolatban élni, ahol ilyen titkok övezik a mindennapokat... ahogy 1x Popper vagy Müller monda: Nem bírná elviselni, ha a legszebb pillanatit nem oszthatná meg a párjával... és hát igen, egy/több csodálatos félrekufirc, amit nem mondhatsz el soha... az nem igazi boldogság.


Én imádom adni az orális szexet, de nálunk 2-3 év kellett, mire sikerült általánossá tenni a számára, hogy Ő is adja. Sokat változott (ha nem tette volna, már rég nem lennénk együtt), de látható, hogy ez még mindig elmarad az átlagtól (persze nem az átlag számít, hanem hogy nekem mire van igényem...).

A legjobban az bosszant, hogy ha szexuálisan passzolnánk, akkor már nagyon nem itt tartanánk.. de hát ez van.

2015. nov. 13. 15:01
 9/28 A kérdező kommentje:
7: a 20-30 perccel nincs baj, egy 10 perces is nagyon jó tud lenni :) Azonban a mindig 20-30 perc, majdnem mindig ugyan azon forgatókönyv, mindig ugyan az a helyszín, majdnem mindig én irányítok, a mindig én ötletelek dolog így együtt már unalmas és nem kielégítő.
2015. nov. 13. 15:04
 10/28 A kérdező kommentje:

7: Mitől változna? Beszéltél vele erről? Tud róla, hogy Neked kevés?

A körülményekre fogni pedig a könnyebbik út. Persze, előfordulhat.. és kell a türelem. De mindig körülményre fogni az nem jó megoldás. Szerintem. (de persze nem ismerem a körülményt)

2015. nov. 13. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!