Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrület! Szerintetek "normális"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrület! Szerintetek "normális" vagyok?

Figyelt kérdés

Páromnak (kb. 1 hete) nincs munkahelye. Most kapott egy ajánlatot (ezt a helyet már ismeri, dolgozott itt nem olyan régen, csak eljött egy másik munkahely reményében), de leírom őszintén én nem igazán örülök ennek. (Tudom, más örülne ha kapna lehetőséget, ha nincs melója.) Erről a helyről "ódákat zengett" itthon, hogy milyen jó, családias, a kollégalányok is jófejek, jó a hangulat, a főnökasszony is baráti. Meg hogy már jobban érzi magát ott, mint itthon, mert mostanában előfordul hogy sokat vitázunk is (elsősorban szerintem azért, mert semmi időnk egymásra, a gyerekek teljesen lefárasztanak,). Tudni kell, hogy én itthon vagyok jelenleg a gyerkőcökkel. Úgymond "semmi életem nincs". Mindent megcsinálok itthon, a gyerekekkel is foglalkozom, de sokszor egyre kevesebb a türelmem, fáradt vagyok, szeretnék kikapcsolódni néha... Félreértés ne essék! Imádom a fiainkat!! Mostanában magányos vagyok, pedig pörgős, vagány csajszi vagyok(voltam) alapjáraton. Semmi társaság, sehova nem járok úgymond. Barátok nem igazán vannak, valahogy szép lassan elmaradtak... (Tudni kell, hogy a párom a legjobb barátom is! A szex is jó köztünk, csak sokat vitázunk.)

Páromnak már említettem hogy heti egyszer hagy járjak el valahova én is, hogy kicsit kikapcsoljak, emberek között legyek (Pl: aerobic, ilyesmire gondoltam), de ő hallani sem akar erről! A gyerekekhez nem sok türelme van, jó tény, hogy nem olyanok, akiket leraksz egy helyre, és ott maradnak... :) Elég elevenek, de imádnivalóak.

Visszakanyarodva a munkahelyhez: szóval megkérdezte mit szólok hozzá? Én azt válaszoltam vállalja el, de belül nem így gondolom. Nem tudom mi van velem, féltékeny vagyok. Félek, hogy elveszítem, hogy másokkal jobban érzi magát stb. Lehet hogy irigység is van bennem, mert én itthon vagyok. :( Gondoltam visszamennék dolgozni, de bölcsit nem akarunk! (Ezt mindketten így gondoljuk a párommal.) Mit gondoltok erről az egészről? Ti akarnátok hogy ott dolgozzon? Vagy inkább nézzen még szét? Csak tudom, nincs sok munkalehetőség. És elveszíteni végülis akárhol el tudom, ha ő menni akar. Ezzel is tisztában vagyok. De valahogy mégis...na! ;) :( :(


2015. nov. 13. 13:47
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Na várjál, Ő megkérdezte, te meg hazudtál, bele a szemébe. Miértis nem tudsz igazat mondani, ha már 1x ő életed párja?

26/F

2015. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom, hogy ne vállalja el, akkor bűntudatom lenne, hogy a "hisztériázásomért" nem vállalja el. Mert tudom akkor inkább nem vállalná. :/
2015. nov. 13. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudod megoldani mashogy a gyerekfelugyeletet?


Elhiszem, hogy ilyen nyomorultul erzed magad, ha egesz nap be vagy zarva a 4 fal koze, es nem tudsz egyaltalan kikapcsolodni, emberek kozott lenni. Igenis egy anyanak is szukseg van ra. Durvan onzo tusko a parod, mi az, hogy nyug neki a gyerekeivel lenni??


Nem a munkahely a gond, szerintem, az erzes onnan jon, hogy te be vagy zarva, o meg eli a vilagat.. Ez nagyon igazsagtalan. En biztos kiallnek magamert. Ha o ennyire onzo, es nem partner, oldd meg mashogy.. Ha meg erre is beszologat, akkor sz-rjon sunt, mar elnezest.

2015. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

>Én azt válaszoltam vállalja el, de belül nem így gondolom. Nem tudom mi van velem, féltékeny vagyok. Félek, hogy elveszítem, hogy másokkal jobban érzi magát stb. Lehet hogy irigység is van bennem, mert én itthon vagyok.


Ez pontosan az, amit meg kéne mondanod neki. Nem azt kell megmondanod, hogy ne vállalja el, hanem azt, hogy rosszul esik az, hogy ott jobban érzi magát, félsz, hogy elveszíted stb. Azon kell dolgoznotok, hogy megint jól érezze magát otthon, ez a valódi probléma, nem az új munkahely.

2015. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tipikus férfi a párod...
2015. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 3. hozzászólóval értek egyet!
2015. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Heti 1x nem tudod megoldani a gyerekek felügyeletét 1-2 órára? Túlreagálod a dolgokat nagyon, de ez azért van, mert "csak" otthon vagy (házimunka, gyerekek).

Miért veszítenéd el a munkahelyén a párod, ne viccelj már?! Ha nem lenne munkája, és felteszem azt bánatában eljárna kocsmázni, haverokkal ide-oda, hamarabb elveszítheted.

A lényeg, hogy legyen munkája, mert kell a pénz a családnak. És ne hisztizz vele, mert neki "van élete". Igen, dolgozik, de az, hogy jól érzi magát a munkahelyén, csak előny. Kevesen vannak így manapság, ne foszd meg ettől az örömtől.

Próbálj meg ne házisárkány lenni vele, és magyarázd el neki, mennyit jelentene neked, ha el tudnál menni valahová heti 1x. Pihentebb lennél, és jobban bírnád az otthoni monotonitást.

2015. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tarts egy húszéves szeretőt!
2015. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!