Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az, ha két ember nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, ha két ember nagyon nem illik össze, akkor az látszik is rajtuk?

Figyelt kérdés
Ugy értem, ha 2 ember már ránézésre sem illik össze egyáltalán, akkor tényleg nem illenek belsőre sem? Ti ismertek olyan párokat, hogy ránézésre azt mondanátok, hogy uristen, mennyire nem illenek össze, közben mégis harmonikus kapcsolatuk van? nem olyan dolgokra gondolok, hogy pl. egyik szőke, másik barna, vagy magas-alacsony, vagy sovány-kövér, hanem amikor a stilusuk, kisugárzásuk, stb. miatt ordit róluk, hogy nem illenek össze
2015. nov. 13. 21:14
 1/2 anonim válasza:
Nekem az egyik legjobb barátnőm van így. Az elején csak szex és más semminek indult, de már lassan 10 hónapja vannak együtt. Azóta a társaság már megszokta őket de én nem mondanám őket egy olyan igazi szép párnak.
2015. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak fordítva. Mindenki azt hitte, hogy nagyon összeillünk az asszonnyal. Még mi is. Aztán kiderült, hogy nagyon nem.
2015. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!