Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akiknek csak születni volt nehéz, mindent megkapnak anyagi/párkapcsolati szinten, de folyton csak panaszkodnak?

Figyelt kérdés
Életben is te is tapasztaltál már ilyet biztos, meg itt is. Én kerülöm az ilyen embereket, mert energiavámpírok, buták, idegesítőek, ostobák. :]
2015. nov. 13. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Kicsit irigylem őket mert én legyen az bármi, kizárólag csakis magamra számíthattam.

Soha nem volt semmi segítségem rokonokon kívül, sőt még egy haver sem akinél pl. egy napra meghúzhattam volna magam, ha beüt a crach.

Párkapcsolatról már ne is beszéljünk. Próbálok tenni érte legjobb tudásom szerint, de úgy látom, 40 éves koromra talán lesz valami.

2015. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megértelek Jaguar. Ismerős a helyzet baráti, ismeretségi körömben is. Nekem csak az az idegesítő, ha itt pofázik, meg siránkozik mindenki, miközben kapott lakásban él, meg zsíros állása van jó fizuval, párkapcsolattal. De ő ku...vára szenved. Hát rohadtul nem tudom sajnálni az ilyen gyökereket.
2015. nov. 13. 22:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a párkapcsolaton kívül mindent megkaptam, de csak azért "ennyit", mert egy kapcsolat rajtam múlik, azt nem tudja más megvenni nekem. 21/F
2015. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Azt, hogy beképzelt egoista faszok akik nem tudnak megbecsülni semmit(hülye gyerek a telefonját rugdosta végig a folyóson). A másikat lenézik mert nem olyan családi háttérből van, és nincsenek olyan cuccai, ha meg véletlen valamiből valami jobbhoz hozzá jut, a másik fél akkor ők anyuci apuci pénzéből vesznek még jobbat, mert égő hogy a kis csoringernek jobb telefonja gépe, vagy kocsija van mint nekik. Emberi kapcsolatokra is úgy tekintenek mint ha valami tárgy lenne, mert a szülők nem nevelték meg őket, meg vettek nekik mindent addig se kellett velük foglalkozni.
2015. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az a baj hogy ezek sírnak hogy jaj ez nincs az nincs nincs pénzem nem megy a bolt stbstb aztán még is 20 millás kocsi áll a garázsában! a szegény ember meg bele törődik a sorsába és kussol ! az nem sír akinek tényleg lenne miért...
2015. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Nincs róluk véleményem, nem ítélek el senkit, amíg meg nem ismertem, attól, h valaki látszatra boldogan él, még simán lehetnek problémái, szerintem egy olyan ember sincs, akinek teljesen gondtalan lenne az élete.

Én am. gazdag családba születtem, majdnem mindenem megvolt amire csak vágytam. Párkapcsolati téren viszont baromi peches vagyok, mindig olyan lányba szeretek bele ,akibe nem kéne. Kívülálló azt gondolná rólam, h én vagyok a legszerencsésebb ember a világon, közben viszont nekem is megvannak a magam gondjai, mondjuk én soha nem szoktam panaszkodni, mert fölösleges időpocsékolásnak tartom, mivel ha panaszkodsz, az emberek 90%-át nem érdekli, a maradék 5-5% meg energiavámpírnak tart, vagy csak simán kárörvendően röhög rajtad magában...

2015. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
utálom őket mint a sz@rt! ha hirtelen szegény lenne akkor mit csinálna? eret csapna tuti
2015. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Mert arra panaszkodni, hogy valakinek jobban megy, az aztán sokkal szimpatikusabb. :D
2015. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Azért értékesebbek egyes hozzászólóknál azok az emberek, akik gazdagok, "meg van mindenük", de mégis panaszkodnak, mert ők már eljutottak arra a szintre, látják, hogy bármekkora luxust engedhetnek meg maguknak tárgyakban, az még az egyéb igényeiket nem tudja kielégíteni. Legjobb példa erre a gyermekkori barátnőm, akinek nagyon gazdag családja van, lakást, kocsit kapott ballagására, milliókkal tölti fel az apja a bankszámláját és csak én tudom róla, hogy súlyos testképzavar mellett még kleptomániában is szenved és tele van mindenféle szorongással, amitől olyan érzelmi sokkokat kap néha, amiből én is nehezen tudom néha kihúzni.
2015. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
#11 vagyok, persze egy laikus csak azt látja ebből, hogy milyen csili-vili élete van a kacsalábon forgó palotájában. Én középosztálybeli családból származom, de nincs az a pénz, amiért a barátnőm életét választanám a sajátom helyett.
2015. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!