Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor (egyes férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor (egyes férfiak miért nem szégyenlik magukat) ha prostiznak? Normális embert hogy képes ezt tűrni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 16:06
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
60%
Mai átlag pasi: Hjaaaj nincs munka, nem akarok házasodni, anyuci kiszolgál és nekem otthon kényelmes :D És csodálkozol, hogy sikeresebb férfiakat részesítenek előnyben, akik életképesek? Ne nevettess :)
2015. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:

Ki és miért nézi le az egyiket, a másikat pedig nem? Emberfüggő, de vagy ugyanúgy lenézik vagy semennyire sem.


Személyesen amúgy nem értem miért szégyellni való, hogy az ember volt prostinál. Ahogyan az sem szégyellnivaló, hogy az ember a kapcsolata előtt összefeküdt 10-20 másikkal is. Ellenben nem kezdenék semelyikkel sem.

2015. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
21%
Azért szégyenletes, mert ez azt jelenti, hogy rendes, értelmes kapcsolatot nem képes kialakítani másik nővel, tehát van valami "gikszer" nála. Na meg: nem tud felszedni nőt, mert arra is képtelen. Csalja a barátnőjét, feleségét, ezekről már ne is beszéljünk.... szóval elég ciki!
2015. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
25%

Ki mondta azt, hogy csalja? Mi van ha nőtlen, nincs párkapcsolata?


Ha pedig nős, akkor miért ne lenne képes csajozni? Ott a bizonyíték a felesége :D:D


Magad ellen beszélsz koma, másrészt pedig semmi szégyellnivaló nincs abban, ha egy kapcsolat nélküli férfi úgy dönt, hogy a saját megkeresett pénzét arra költi, hogy egy nővel legyen együtt. Lehet, hogy a munkája miatt semmi szabadideje nincsen. Lehet, hogy semmi türelme nincsen a szűzk-rvákhoz. Lehet, hogy ha mégis találna magának egy lányt, aki hajlandó lenne az egyéjszakázásra (mert prostihoz biztos nem kapcsolatért jár az ember, és simán lehet, hogy valakinek semmi kedve egy kapcsolathoz) akkor csak a taxiköltség+koktélok ára magasabb mint a prosti költsége, és akkor arról még nem is beszéltünk, hogy ha valaki kapható az egyéjszakázásra, akkor valószínűleg mással is összefeküdt már így és ki tudja, hogy az milyen ember volt. Persze ezt el lehet mondani a prostikra is, de mivel ők ebből élnek, úgy gondolom, hogy egy jelentős többség odafigyel az egészségére, rendesen védekeznek.


Arról meg ne is beszéljünk, hogy ha valaki nem akar kapcsolatot, de mégis szeretne olyat amit egy éjszaka alatt nem kaphat meg (pl. anál, mélytorok), akkor azt egy prostitól megkaphatja.


Szóval még egyszer: semmi szégyellni való nincs ebben.

2015. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudnál értelmezni, akkor felfogtad volna, hogy nem csak megcsalásról van szó! Mivel nincs kedvem még egyszer leírni, így kérlek olvasd el még egyszer! Te csak kifogásokat hozol! Egy egy éjszakás kalandhoz nem feltétlenül kell limuzin, drága koktélok, valakik anélkül is elmennek 2-3 feles után. Szimplán béna az a pasi, aki nem képes erre. Nagyon, de nagyon nem ismered Te a nőket "koma" :) Nem láttál még olyan lányokat, akik leitatás után ugranak ágyba? :D No meg nem kell bárba hívni, elég ha veszel házipáleszt, összespanolsz néhánnyal, csinálsz házibulit vagy valahogy kivitelezed a dolgot és mehet is a menet! Te túbonyolítod :D Szingli pasiként inkább szerencsétlenségnek nevezném.
2015. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
Na, aztán a diszkós kis ribik mennyivel különbek? Ugyan már!
2015. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
3%
Semennyivel, de azért mégis kevesebb dákó fújtat beléjük :D Na meg addig kell kutakodni, ameddig nem vállalják az "extrákat" :D Belőlük még lehet olyan lány, akik nem ezzel fogják keresni a kenyerüket, a prostik meg már benne vannak a szisztémában.
2015. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Ez épp olyan mint ha én nem adnék egy idegen kutyának enni mondván mert nem tetszik mert csúnya/neveletlen, de ki lennék rá akadva hogy máshol meg kiszolgálja magát a buksi. Juj, hát' nem szégyenli magát az a buksi!

De most kedvesem, áruld el őszintén hogy mi a szöszért szólsz bele más dolgába?!? Nézd! Én pl szemüveges, nyuszi fogú, pattanásos srácként, egyszerű stílussal SEMMILYEN lánynál NINCS esélyem. Pedig aztán nem csak a szexre hajtok. 25f

2015. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
47%
Lehet változtatni kellene a stílusodon: probléma megoldva :D Nm minden a külső, lehet nem mindenki kapkod utánad, de nem egy példát tudnék felhozni, akiknél a pár egyik része otromba (de kedves, aranyos és a stílusával hódított), a másik meg fényév távolság... szóval hozhattok halomra kifogásokat :) Lekell küzdeni ezt a kisebbrendűséget és a bunkó, paraszt stílust (ami nagy divat lett mostanában) és nem birkának lenni, meg papucsnak.
2015. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

#15

Senki nem keres kifogásokat, mert semmi ok nincs kifogásokra. Többek között a fenti okokból van, hogy az emberek prostihoz járnak. Kifogás akkor lenne, ha gáz lenne prostihoz járni.


Ne haragudj, de akik elmennek 2-3 feles után csak úgy, azokban jóval kevésbé bíznék mint a lakásos prostik nagy részében.


Nem gondolod, hogy sokkal rosszabb dolog "leitatás után rogyó" lányokra hivatkozni (mert aki ilyet dönget az alfa), de a szexbe józanon teljesen beleegyező felek esetén "töketlenséget" kiáltani?


Meg amúgy teljesen igazad van, amikor azt írtam, hogy vannak akiknek semmi türelmük és idejük nincs ilyenre, akkor azzal jössz, hogy csak vegyek piát és szervezzek házibulit, utána spanoljak le velük és utána meghúzhatom.


Nyilván, ha nincs ideje az embernek, akkor erre majd lesz :D Ne nevettess már :D


Mondom ezeket úgy, hogy én sosem jártam prostinál, de ismerek olyanokat személyesen aki igen, ha nem ismersz amúgy, akkor tudok ajánlani pár fórumot, ahol olvashatsz arról ki miért jár...


Én mondjuk azt tartom szégyellnivalónak, amikor lányokat itatnak az emberek... De tudom, nem vagyok elég alfa, nem érthetem.

2015. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!