Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor (egyes férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor (egyes férfiak miért nem szégyenlik magukat) ha prostiznak? Normális embert hogy képes ezt tűrni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 16:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
35%
Egyik se túlságosan higiénikus, csak az egyiknél küzdeni kell (amire sok férfi képtelen), a másiknál meg csak ledobod a pénzt és ennyi :D Magáról a férfiról írtam, hogy aki prsotihoz jár, az nagy valószíűséggel csajozni se tud vagy véletlen max. beleakad egy nőbe, de Ő maga nem fog harcolni :) Ez logikus :)
2015. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Na jó, most már tényleg azt hiszem, hogy te direkt nem akarod megérteni :D:D


Nézd meg inkább, hogy a nagyérdemű hány %-ra pontozza a válaszaid.


Szereztél egy vidám korai estét. Köszi :)

2015. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
41%
Én férfiként nem ítélem el aki k€rvßkhoz jár! Egyszerűen szánalmasnak látom őket! Aki még egy nőt sem képes meghódítani!
2015. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

A prosti akkor élvez amikor kifizetik!

Akkor nem fogja a stricije szarrá verni, hogy nem keresett eleget! Tehát lehet hogy nektek lenne igazatok, akik mellette szóltok? :-)

2015. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
69%

57% és a többi iq harcos, aki azt hiszi, hogy a szerencsétlen balekok teszik ki a prostizók nagy részét...


Megint aktuálisnak érzem az örök érvényű közmondást: Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik. Az elméletetek már a legelején megbukik pusztán azzal, hogy egyszerűen elhanyagolható azon férfiak száma, akik azért járnak ilyen hölgyekhez, mert szerencsétlenek és képtelenek normális módon nőhöz jutni. A prostik ügyfélkörét sokkal inkább üzletemberek (akik sokat utazgatnak, és ha épp ott vannak, befizetnek 1 óra szórakozásra) és a házasságukban szexualitást nem kapó férjek alkotják. Ha ti azt tudnátok, mennyi "becsületes, x éve házas, rendes" férfi veszi ezt a lehetőséget igénybe, mert a házisárkánytól már nem kap semmit.:))


A "szerencsétlen balekok" már csak természetüknél fogva sem tudnák abszolválni ezt a szituációt, még ha akarnák is. Kicsit gondoljatok bele, tudom nehéz, nők vagytok, de na. Ott van a csóri szűz nyomi, aki eddig csak megalázást kapott a másik nemtől. A prostizás folyamata a következő: telefonos megbeszéléssel kezdődik, egy idegen nővel kell egyeztetned egy olyan témában, amihez eddig közöd nem volt, úgy, hogy ez derüljön ki, mert még a fizetős is elutasít. Alapból itt bukik már legtöbbször a dolog, de mondjuk lebeszél a srác egy időpontot, összeszedi a bátorságát és elmegy. Egy vadidegen, félmeztelen nőt kelljen "meghódítson" valamilyen szinten, majd megdugjon, mindezt egy óra leforgása alatt. Körülbelül olyan stresszes szituáció ez egy ilyen ember számára, mintha a 13 éves kislánynak kéne egy állásinterjún helytállnia. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy a prostik nagy része nem tesze-tosza fiúcskákat vár...


Úgyhogy tapzs-tapzs, nem csalódtam hölgyeim, azt nem tudom, mi lenne veletek, ha nem kapnátok mindenhol alanyi jogon előnyöket csak azért, mert nők vagytok. Lennének bajok...

2015. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
27%

"Az elméletetek már a legelején megbukik pusztán azzal, hogy egyszerűen elhanyagolható azon férfiak száma, akik azért járnak ilyen hölgyekhez, mert szerencsétlenek és képtelenek normális módon nőhöz jutni."

Ezek az emberek luxusprostikhoz járnak, nem utcasarkikhoz vagy az interneten magukat áruló macákhoz. Megbízhatóbb nőket keresnek és nem jött-menttel kefél, hisz egy üzletemberre ez rossz fényt vetít, ami sikertelenné teheti, mivel elítélendő! Szóval ez az elméleted eleve bukta.

Férjek és a prostitúció: A nők is dolgoznak, ugyanúgy, mint a férfi, a férfi lusta, a nő több háztartási munkát végez el: süt, főz, takarít: a férfi max töredékét segíti és rögtön megy fürödni, ezért is pihentebbek. A nőknek nincs erejük már csilláron lógva akrobatikázni, ezt a férj sérelmezi és nem gondol bele a dolgokba,a farka (agya) csak azt sugallja, hogy nem elégítik ki és máshol kell keresnie a megoldást. De abba nem gondol bele, hogy miért is? Segíthetne otthon vagy TÖBBET tehetne, esetleg jobb munkahelyet kereshetne, a nőnek több ideje lenne elvégezni a házimunkát MUNKA MELLETT IS és pihentebb lenne: több szexuális élet.

A magad fajta balekok, akik nem gondolkoznak, nem gondolnak bele ebbe, azok csalják netes kurvincokkal a feleségüket, akik nevelik otthon a gyereket, miközben ők hancúroznak. Ennyi eszed van. Hihetetlen, hogy ilyen embereket lök ki magából némelyik nő! Megnevelni a gyereket már luxus. Anyuci elhanyagolja a gyereket és rögtön elfajzott lesz. Nem értem: Ha nincs idő a gyerekre, minek szül? Na de ez más tészta. Viszont nevelés kérdése is a hozzáállás. Gratulálok kreténke.

2015. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
0%
A luxusprostikat üzletemberekre értettem, már ha esetleg ezt sem értenéd.
2015. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
36%
De, én pontosan értem, neked viszont még mindig 80-hoz konvergál az iq-d, ezért teljesen felesleges koptatnom a klaviatúrát. Higgy, amit akarsz, egy idióta pitsával több vagy kevesebb hazánkban, nem számít, dunát lehet veletek rekeszteni.:)
2015. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
De nem tudod megmagyarázni, az a legszebb az egészben, nem tudsz ellenérvet felhozni :D Béna :D Úgy dobálózol, hogy nem tudod megmagyarázni! Mindig az iq-val vagy elfoglalva: mostanában sok teszetet kellett kitöltened, mire sikerült pár pontot elérned? :D
2015. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
16%
Te fújod itt a magadét, senki más, mindenki hülye, csak te vagy a Napóleon.:)) Isten óvjon mindenkit az ilyen nőtől, mondjuk a frusztrációdat elnézve, téged már dugni sem dugnak, az meg nagyon nagy szó.:)) Simán meg tudnám indokolni még tizenötféleképpen, amit már egyszer kifejtettem, de mint mondtam, feleslegesen nem írok novellát egy ilyen elkényeztetett pitsának se. További jó vergődést.;)
2015. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!