Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, aki párkapcsolatban, családban él, mégis van olyan személy az életében akinek szivesen udvarolna komolyan, vele lenne, ha egyedülálló lenne?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy van😉
2015. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lenne... Miért kérdezed,van valami sztorid ezzel kapcsolatban?:)
2015. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van sztorim és persze érdekel is hogy normális e ez, mások is éreznek e hasonlóan.
2015. nov. 15. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Olvastam egy statisztikát, h a kapcsolatban élő emberek min 25%-a másról ábrándozik (vagy másról is). illetve ennyien vallották be.
2015. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem szabadna hagyni. Hogy idaig jusson a dolog.

Az meg oke hogy megnezunk egy masik embert ha nagyon bejon a latoszogunkbe es tenyleg jol nez ki, vagy hogy neha eljatszunk a gondolattal hogy mi lenne ha szakitanank vagy mi lenne ha massal lennenk most. De hogy ezt komolyan is gondoljuk/megtegyuk/erzeseket taplaljunk az mar sok. Ezt nem szabad hagyni kifejlodni. En legalabbis nem hagynam magamnak. Ha idoben megallitjuk a dolgokat akkor nem lesz belole ilyen problema

2015. nov. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen van ilyen. Én is ismerek olyan lányt akinél szivessen bepróbálkoznék. De 21éve élek együtt a feleségemmel és tudom hol kell megállni. Nem az a baj ha gondolsz ilyenre, hanem ha eljutsz odáig hogy meg is tedd.
2015. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok valaki életében.
2015. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Titusztitusz ***** válasza:
Énis ilyen vagyok, viszont azért udvarolni nem udvarolnék az illetőnek...Mivel én elvi okokbol sohasem szoktam udvarolni senkinek sem...
2015. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!