Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma van a kapcsolatomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma van a kapcsolatomba, segítség?

Figyelt kérdés

A bnőm külföldön él. most fogok hozzá utazni először.

Kérlek ne kritizáljatok és ne hülyeségeket írjatok.


2014 szeptember óta ismerjük egymást eddig minden rendben volt.

Most hogy megvettem a jegyet 2 hónapra rá meg változott..

Nem ír nem válaszol. bunkó lekezelő.

azt mondja nem is akar látni nem szeret..

De ha nem szeret nem vette volna nekem ajándékokat..

És most kitalálta hogy csak játszott vlm és mert "It's fun"..

17 nap múlva utazok

és elég válságos most az állapot.. nagyon megsért ..

állítólag depis is..

Abba reménykedek hogy amikor ott vagyok megváltozik a véleménye...


Mi a véleményetek?

Pár tanács? Segítség?



2015. nov. 16. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki és beszéld meg vele, személyesen minden jobb, azonban ennek is van árny oldala... nehogy kidobjon, és akkor szállásod sincsen. Légy óvatos, valami oka biztos van amiért nem akarja hogy menj... kérdés hogy ő lezártnak tekinti már a dolgot vagy perpill nem tudja mit akar.
2015. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg bepasizott kint, és mikor realizálódott hogy kiutazol, akkor beparázott hogy kiderül a dolog.

De nem is értem ha ilyeneket mond hogy nem szeret stb, akkor miért akarsz kiutazni?

2015. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj ki, beszéld meg vele a dolgokat. Ha vége, akkor ne csüggedj, élvezd a kint létet, bulizz, menj el egyedül pár helyre, és élvezd, hogy megszabadultál tőle. Frissülj fel, aztán gyere haza feltöltődve.
2015. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz magadnak szállást az utazás idejére - akár couchsurfing, ha nincs sok pénzed -, menj ki, beszéljétek meg, aztán ha vége akkor szépen majd a vendéglátód megmutatja a helyeket, ahol lehet vígasztalódni. Sőt, lehet majd ő vidít fel, ha esetleg egy lány az ;)
2015. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat.

És ha kint vagyok. hogy mondjam el neki ezeket a dolgokat?

2015. nov. 16. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:

azt írod, hogy depis, így aztán lehet, hogy csak a rossz kedv és a motiválatlanság beszél belőle és csak azért mondilyeneket, mert úgy érzi, hogy ő már nem érdekel, elveszített téged, nem tartod fontosnak. lehet, hogy ez csak egyfajta segítségkérés, hogy felhívja a figyelmed és meggyőzd az állításai ellenkezőjéről. ha magányos kint, nincsenek barátai, nem megy jól a sora, akkor lehet, hogy befordult tőle és egy kis szeretet jól fog neki jönni.


de azért mindenképpen készülj fel rá, hogy legyen más szállásod arra az esetre, ha tényleg ki akar dobni, mert mást talált, vagy csak annyira maga alá került, hogy már nem lehet vele mit kezdeni.

2015. nov. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!