Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom iszonyú lusta lett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom iszonyú lusta lett az elmúlt időben. Van megoldás?

Figyelt kérdés

Már egy ideje együtt élünk, de egy pár hónapja borzasztóan ellustult. Gyakorlatilag egész nap "pihen".

Sokszor szóvá teszem neki, hogy ez a mennyiségű pihenés már nem az egészséges kategóriába esik, még sem történik változás, és ezzel engem is teljesen lehúz.

Nem tudom már mit tehetnék, nektek van ötletetek?



2015. nov. 16. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Például nem mosod ki a ruháját, vagy nem raksz rendet utána, aztán rájön, hogy neki is be kéne segíteni.

Ha ez sem segít akkor lepattintasz neki kettőt és elmész szórakozni.

2015. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem lány vagy, mert ha nem, akkor az utolsó mondatom első fele nem érvényes!!! :)
2015. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Be szokott segíteni a házimunkába, de csak, ha megkérem rá, magától nem jut eszébe.

Amúgy próbáltam ráhagyni, de akkor meg rohad a lakás, engem meg az zavar, szóval az nem igazán megoldás.

2015. nov. 16. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Költözz hozzám és megtudod mi az igazi lustaság.
2015. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!