Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok elkeseredve?

Figyelt kérdés
A közös programokra sajnálja a pénzt a barátom.Most ősszel a meleg időben jó lett volna egy hétvégén lemenni Balatonfüredre és beülni ott a Karolina cukiba. De sajnálja a benzinre a pénzt(Bp.-Balatonfüred odavissza) szóval rám és a közös kirándulásra sajnálja. Ma felrakott a tőzsdére 500.000 forintot és rá két órára elveszített 30.000. Tudta ez elején is hogy elveszítheti a pénzt,de erre nem sajnálta. Tudom hogy az ő pénze és semmi közöm hozzá, az autó is az ővé. De ez nagyon rosszul esik, főleg úgy hogy 15 évvel vagyok fiatalabb.
2015. nov. 16. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nos, nem apukáddal kéne járnod. Neki te nem azért kellesz, hogy nyaraljon veled, hanem másért. Őszintén? Szerencsejátékfüggő infantilis pasasnak tűnik, te meg apakomplexusos vagy és még gyerek, aki hisztizik. Egészséges kapcsolathoz egészséges emberek kellenek. Dolgozni kéne rajta!
2015. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Ez történik azokkal, akik pénzes fószerre mennek rá cumival a szájukban...:]
2015. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A lánya lehetnél,és ő ezt ki is használja.Egyértelmű,miről szól a kapcsolat,ha ennyire nem akar közös programokat.
2015. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Asszem az első kettő meg is válaszolta.

El vagy keseredve? És? Keseregj... más meg tesz a boldogságáért.

2015. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy sima cukrászdába beülés miatt nem kell Balatonfüredre utazni, Budapest is tele van jó cukrászdákkal.

De egyébként én is utálom ezt a kifogást, hogy azért ne csináljunk valamit mert drága, azért keressük a pénzt, hogy legyen miből élvezni az életet.

2015. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A barátod a tőzsdére tette fel a pénzét, nem a rulettasztalra. Gondolom ebből (is) él, és bizony előfordul, hogy az ember veszít egy ügyleten. Ez van, ezzel a résszel nem tudsz mit kezdeni, szerintem ez nem jogos.


Az már inkább gáz, hogy sajnálja rád a pénzt. Szerintem ez később sem fog változni, hiába reménykedsz.

2015. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Marc, amíg keresitek többes számban az oké. Itt viszont egy eltartott lányról van szó aki csak szexre kell. Teljesen más a szitu.
2015. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ő pénze,nincs jogod hozzá,visszont amit leírtál,tükrözi,hogy egy fukar fax.Utálom a fukar embereket,nekem ennyi elég lenne a szakításra.
2015. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tart el. Teljesen külön számlán vagyunk, külön is élünk. 1 évszakban elvárhatnám hogy elmegyünk valahová kettesben kirándulni a hétvégén.
2015. nov. 16. 19:09
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem ebből él és teljesen rendben van hogy feltette. Engem az bánt hogy 500.000 képes felrakni (van miből felrakni) de a benzinre sajnálja a pénzt.
2015. nov. 16. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!