Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a barátomnak minden második keresése a facebookon egy bizonyos lány ( ugyanaz az lány mindig)?

Figyelt kérdés

A barátom egy hónapja megadta a facebook jelszavát, hogy nézzem ha akarom, mert nincs titka előttem.

Nem kimondottan érdekel, és direkt nem is néztem, mert úgyis csak a problémát szülné. Viszont valamelyik nap hülye módon belenéztem poénból, de nem is az üzeneteibe, csak a kereséseibe benéztem. ( Mármint hogy kikre keresett rá. ) Azt láttam, hogy már kb egy hónapja minden második nap rákeres fb-on ugyanarra a lányra, likolja a lány képeit kb két hete( csak amiket a macskájáról tesz ki ), illetve kb ugyanennyi ideje a lány képeit is likolja instagramon.Tudom hogy rohadtul tudunk mi, lányok kombinálni, na de na.

Nem tettem neki szóvá, meg nem is fogom, mert igazából tudom, hogy nagyon szeret, legalábbis 100%-osan azt érzem.

Csak nonszensz módon elkezdtem rajta magam idegelni, hogy ez mégis mit jelenthet. :D ...



2015. nov. 16. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát én általában azokra keresek rá, és azokra a leggyakrabban akik érdekelnek... Most a három leggyakoribb keresésem a barátom (természetesen), a Radio Face, és a kedvenc együttesem rajongói oldala.
2015. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én csináltam régen ilyet direkt, hogy ha a másik fél (az exem) nem bízott volna bennem és bele szeretett volna nézni, akkor lásson is olyat amit nem akart.


Csak jöjjön rá a frász. Nem szép dolog más után kutatni, ezért.

2015. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze, érthető ez is, de ezt a csajt már egyszer meg akarta hívni randira, csak a csaj nemet mondott.
2015. nov. 16. 21:12
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg tetszik neki. Meg is van oldva a probléma.
2015. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nyilván tetszik neki, ennél semmi sem egyértelműbb. Nem is vitattam. Viszont nem tudom kéne-e aggódnom, vagy figyelmesnek lennem, ha 100%-osan azt érzem hogy szerelmes. Ki is mutatja, szerintem tökéletes a kapcsolatunk és ő is mindig ezt mondja. Azért hogy szar legyen napi kétszer megnézi a csajt... :D
2015. nov. 16. 22:09
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha kimutatja, hogy szeret, szerintem nincs okod aggódni.

Off: hogy kell megnézni a rákereséseket? Csak az utolsó párat tudok megnézni és kíváncsi lettem.

2015. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A tevékenységnaplóban
2015. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem a feleségem csinálta ugyanezt az expasijával. De ő le is tagadja, annak ellenére, hogy látom.

A szakadék szélén vagyunk, de jövőre egy nagyot lépünk előre...

Lehet, hogy jobb lenne, ha nem lenne a barátod.

2015. nov. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azóta már a csaj körmeiről készült képet is lájkolja... :D
2015. nov. 19. 00:57
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha nem téged akar bosszantani, akkor kell(ene) neki a csajszi.

Lehet, hogy neked is körül kéne nézned a "piacon".

2015. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!