Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nekem nagyon érdekes, szerintetek?

Figyelt kérdés

A baratommal 3 honapja vagyunk egyutt. Minden nap egyutt vagyunk, minden nap egyutt alszunk, csak addig nem vagyunk egyutt amig nekem tart a suli, hetkoznap. Elvileg ossze akar koltozni velem egyszer ha jovore vege lesz a sulimnak, addig o pedig dolgozik. Csak egy dolog van amit meg most sem ertek es nem tudom hogy kerdezzek ra mert eddig sose mertem.... szoval nem mondta soha hogy rakjuk ki facebookra hogy "kapcsolatban". Bar mind a kettonknek ugy van beallitva a csaladi allapotunk hogy nem latni semmit. Csak nekem ez kicsit fura.. sőt még azt se mondta hogy dobjunk fel egy kozos kepet, vagy csinaljuk egy "szelfit". Bar rakott fel 2 kepet magarol 2 honapja, amiken megjelolt.. es az egyikhez oda irta hogy "a baratnom keszitette". De ugy van beallitva az adatlapja hogy ha megjeloli valaki valamibe, eloszor engedelyeznie kell hogy ki akarja-e rakni az adatlapjara vagy sem. Eddig 2 kiirasomban jeloltem meg, az 1ikhez komizott de nem engedélyezte az idovonalan.. es a masikat se... van par haverunk lany/fiu..ha ok megjelolik valamibe,vagy kepen azt legtobbszor engedelyezni... es ahh... most nem ertem hogy szegyell-e... vagy mi baja van velem... mar arra rakerdeztem h szegyell e es azt mondta nem. De..

szerintetek mit tegyek? Hagyjam a francba a facebookot es elvezzem hogy vele vagyok? Vagy valahogy kerdezzek ra a dolgokra? Ti mit tennetek, vagy hogy hoznatol fel neki a temat?

(L/22)


2015. nov. 16. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

meg is válaszoltad!

hagyad a fenébe a fb-ot de am meg általában a lány szokta a közös képet kérni meg simán rákérdezhetsz h beállítjátok-e a kapcsoaltot fb-on vagy hozd fel neki h kiraknád ha ő is kirakja... :D

2015. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaaa, hát engem nem érdekelt, hogy semmi nyomunk a fészen, mert az olyan gyerekes lett volna. Erre kiderült, hogy tényleg csak azért nem volt, hogy tudjon csajozni.
2015. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van valakije, és nem akarja, hogy kiderüljön??? A barátnőm készítette kifejezést a jelölésén arra is érthetik, hogy havernő vagy.
2015. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá és kész. Vannak akik valamiért elvből nem rakják ki, hogy kapcsolatban vannak és kivel, de ez túlzás, hogy se ez, se közös kép, se nem jelölheted be posztokban, de bárki más meg igen...
2015. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!