Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Kinek adnátok igazat ebben az esetben kívülállóként?

Figyelt kérdés
A férfi beszél arról a párjának hogy lehet lesz majd egy lakás amit megvenne de fel kellene venni maximum 5 millió forint hitelt. A nő ellene van a hiteleknek rossz tapasztalatok miatt. Ezt elmondja a férfinek. A férfinek rosszul esik és úgy értelmezi a párja nem bízik benne hogy képes felmérni a helyzetet és jó döntést hozni. Szóváltásba keverednek. A férfi ilyet mond a nőnek hogy "akkor is jó döntéseket szoktam hozni hiába pofázol". A nő ezen nagyon megsértődik a stílusán a férfinek. Sértettségében elhozza a férfi lakásáról a cuccait egy másik autóval megy direkt nem szállt be a párja mellé és aznap nem akarja megbeszélni mert nagyon haragszik a párjára. Másnap beszélnek telefonon. A férfi úgy érzi megalázta a nő amiért még csak be se szállt mellé az autóba a nő ment elől az autóval és elhozta a cuccait. A nő viszont úgy érzi őt alázta meg a férfi amiért így beszélt vele. Kinek adtok igazat és miért?
2015. nov. 16. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vannak együtt? Egy hosszú kapcsolatban elhangzik és megtörténik sok minden, jó esetben ez két ember személyes magánügye marad.
2015. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Volt egy szünet, de amúgy 6 éve együtt vannak
2015. nov. 16. 22:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő óvodás szinten van konfliktuskezelésben. Ahelyett, hogy megbeszélnék az alap problémát, generálnak még mellé 5 másikat.
2015. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
A férfinek van igaza, még ha rohadtul nyers is volt. Na nemár, hogy ilyen miatt elcuccoljon a másik. :D Ha ennyire nem tudtok lekommunikálni egy vitát, mi lesz nagyobb gondok esetén?
2015. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Egyiknek sem adok igazat, illetve mindkettővel egyetértek. A férfi valóban megválogathatta volna a szavait, de azért 5 millió hitel nem olyan iszonyatosan nagy mennyiség, nem arról volt szó, hogy a férfi jelzálogot akar felvenni kettejük kocsijára meg a szülei házára, szóval a nő is kicsit túlreagálta. Értem én, hogy rossz tapasztalatok, de feltételezem azért a férfi tisztában van a maga keresetével, önerejével és lehetőségeivel, ha úgy érezné, nem lépheti meg, akkor nem venné fel a hitelt. Fordított esetben engem is bántana, hogy nem bízik a párom a pénzügyi döntéseimben.


Az viszont valóban óvodás szint, hogy a nő nem képes megbeszélni a problémát, illetve a férfi nem képes kíméletesen megfogalmazni a véleményét. Az az autós dolog meg aztán még oviban is gyerekesnek minősülne- megalázta? Ugyan, ki előtt? Éppen veszekedtek, nem a maga önbecsülésével kellene elfoglalnia magát...

2015. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A nő úgy viselkedik mint egy gyerek. Én a férfi helyében hagynám. Oke, hogy csúnya hangnemet ütött meg szerencsétlen, de emiatt elcuccolni nem túl felnőttes.
2015. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fish1 ***** válasza:

Attól is függ, hogy a nő milyen hangnemben beszélt a pasival az elején.

Egymás iránti tisztelet szerintem nincs, sértettségben meg hülyeség bármit is cselekedni, olyankor gőzöl az ember feje, nem gondolja át a tetteit. Aztán ha megbánja, akkor meg megy a puncsolás?...

Ha nem együtt laknak és a pasi ennyire ragaszkodik a hitelhez, akkor hadd csinálja. Legrosszabb esetben befürdik vele, vagy nem kapja meg.

2015. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy cuccolt el, nem élnek együtt még csak épp a férfinél volt a hétvégére.
2015. nov. 16. 22:16
 9/14 A kérdező kommentje:
A nő nem beszélt csúnyán csak elmondta a véleményét, és féltette a férfit a férfinek volt 1 rosszul sikerült üzlete amin több milliót bukott. Ezt is elmondta a nő érvként erre a férfi megsértődött hogy tanult belőle és fel tudja mérni a helyzetet és 1 ilyen balul sikerült dolga volt.
2015. nov. 16. 22:20
 10/14 anonim ***** válasza:

#1 vagyok



Ha 6 év együttjárás után még nem élnek együtt, én már nem is szorgalmaznám, lehet éppen kapóra jött az alkalom egy jó kis szétváláshoz.


Viccet félretéve, ki az aki biztonsággal ítélkezhetne mások felett?

2015. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!