Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan gyógyítsam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyógyítsam a barátnőm szívét?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A legjobb barátnőm 2 és fél éve van együtt egy pasival(L/18,F/23). Előtte barátok voltak(majd összejòttek). A fiú 3éve egyetemen van. KB 1éve vagy 1.5 nem törődik a lány érzéseivel,hazudozik és szívtelen. A lány bele van habarodva és nem bírna nélküle lenni. Hiába vesznek össze, kibékülnek és akkor se változik semmi. A lány depressziós és nem bír szakítani mert imádja őt de szerinte a fiu már nem szereti.Hogy értessem meg vele a dolgokat ha ő csak 2utat lát-vagy változik és boldogok lesznek vagy halál.Nagyon féltem mert mindig komoly és amit mond azt komolyan gondolja.Mit tehetek érte? Hiába mondom hogy jobb neki h szakitanak, nem fogja fel. Tanácstalan vagyok,SEGÍTSETEK!

2015. nov. 16. 23:26
 1/3 Fish1 ***** válasza:
Sokat nem tudsz vele kezdeni, mert ő NEM AKARJA látni az igazságot, inkább áltatja magát és szenved. Ez csak akkor fog változni, ha majd tényleg rájön, hogy a pasit nem érdekli már, vagy ha a pasi lép le.
2015. nov. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Naiv, szanalmas, buta liba.. majd kinovi.


Az ilyennek tenyleg magyarazhatsz barmit, mintha falnak beszelne az ember. Jon a 'de szeretem' szoveg, mintha az egybol felmentene a pasit az osszes bune alol. Ha egy kicsit beno a baratnod feje lagya, erdemes elbeszelgetni vele arrol, hogy mi az a tartas es az onbecsules, valahogy novelni az onbizalmat. Ez a srac egy ido utan ugyis ki fogja dobni, talan akkor eszbe kap, amikor rajon, hogy nem is olyan rossz dolog, ha az ember nem szenved.


Addig meg nagyon nem tudsz mit tenni, ha uszitod a pasi ellen, toled fog elfordulni. Majd allj mellette, amikor pofara esik.

2015. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kokuusz válasza:
Szerintem mind a kettejük hibás..a fiú azért hogy nem őszinte és csak húzza a barátnőd agyát..de viszont a barátnőd is hibás hogy így bele van habarodva,és nem látja az igazságot a dolgok mögött a bizonyos rózsaszín köd miatt..nem minden happy,és nem minden tart örökké.minnél hamarabb le kellene zárni ezt az ügyet,a barátnőddel pedig törődni.nem hagyni hogy mégjobban depibe essen! ha nem akar menni sehova,akkor is vidd.! akár mozi akár buli.bárhova,csak ne legyen egyedül és ne gondolkozzon..annak sosincs jó vége..a naivitásán pedig ideje lenne változni,mert akkor sok csalódása lesz az életben.
2015. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!