Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért köt bele abba amit mondok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köt bele abba amit mondok?

Figyelt kérdés
Teljesen mind1 mi a téma, ha mondok valamit a páromnak, és ha helyes, akkor is megkérdőjelezi, mond rá más dolgokat. Kicsit idegesítő, hogy nem tudok neki úgy elmondani valamit, hogy ne akarná kijavítani, vagy közbe szólni. Ha már egy szót másképp mondok azt is. Többször szóltam neki, hogy ezt ne csinálja, de ugyanúgy folytatja. Van olyan ha nézünk valamit a tv-ben akkor is megmagyaráz mindent mint egy kislexikon. De ha valamiben téved akkor csendben marad, és lehet érezni a feszültséget.
2015. nov. 17. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Rivalizáció, hatalmi harc?
2015. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatban? Semmi oka nem lenne rá.
2015. nov. 17. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Viselkedésed is kiválthatja pedig!
2015. nov. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani innen. Azt kéne szerintem elérned, hogy ő is belássa, hogy ez téged zavar és probléma, és hogy elgondolkodjon rajta, hogy miért csinálja ezt. Nekem is van egy hasonló szokásom, nagyon gyakran félbeszakítottam a páromat beszéd közben. Szerencsére figyelek magamra, feltűnt, és most már nem csinálom. Nem jöttem rá pontosan, hogy mi váltotta ki, de észrevettem és tettem ellene.
2015. nov. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha párkapcsolatban vagy, akkor miért a Társkeresési problémákban tetted fel a kérdést?
2015. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Jobb lenne ha mindenre azt mondaná, hogy aha és nem lenne saját véleménye? Szerencsétlen szerintem próbál veled párbeszédet kialakítani csak nem megy neki valami jól.
2015. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak veled ilyen, vagy mindenkivel?

Ha csak veled, az a rosszabb - meg az se valami jó, hogy a kérésed ellenére se áll le vele.

2015. nov. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!