Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal menstruáció előtt együtt voltunk. Gumival védekeztünk, nem sikerült neki elmennie és tudomásom szerint ki sem szakadt, mert csak pár percig hagyta bent, mert fájt. 4 nap múlva rendesen megjött. Ugye akkor nincs gond?

2015. nov. 17. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

szerintem ezek alapján 4-es ikreket vársz akik koraszülöttek lesznek, olyan 7. hónap környékére saccolom és 2 szőke, 1 barna, 1 vörös lesz, 3 lány 1 fiú, az egyiküknek 17 éves korában lesz gyereke, a többieknek 20 fölött...

de az is megeshet, hogy nem vagy terhes...ki tudja...


22F

2015. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hahaha :D Csak az előváladéktól félek, hogy amikor felhúzta a gumit a kezére kerülhetett és úgy ért a hüvelyemhez
2015. nov. 17. 11:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom.:o

Hány éves vagy?

2015. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1-es: nagyon gusztustalanul fogalmazon, csak ne így világosítsd fel majd a gyerekeidet ...
2015. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Aha.Alakul. Itt a napi terhes vagyok-e kérdés idegen emberektől.

Volt màr ugyanez a kérdés,gondolom az is te voltàl.

Drâga csillagom,ha ennyire félsz a terhességtől,akkor védekezzél. Lehetsz teres az elővàladéktòl amùgy. De mivel te szexelsz,ìgy hàt felelősségteljes nő vagy,mindent tudsz. Mi sajnos nem tudhatjuk,hogy kötött-e az anyag.

Az Isten àldjon meg 15-ös ikrekkel.

2015. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*terhes
2015. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, mint mondtam és nem ment el, mivel első alkalom volt és fájt. A menstruációm is megjött 4 nap múlva. Csak annyi hülyeséget olvasni az interneten...
2015. nov. 17. 11:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a hülyeségeket olvasd, pláne toldd is még meg egy ilyen kérdéssel, inkább a biológiát tanulmányozd, meg még esetleg hozzá a valószínűségszámítást, az inkább a hasznodra válik, és idővel magad is meg tudod felelni ezt a kérdést.


Már bocsánat, te ez egy nagyon ostobácska kérdés volt, vannak szituációk, amikor érthető a para, de ez a közelében sincs. Ne tuningold magad feleslegesen, mit fogsz akkor csinálni, ha mondjuk késik a mensid vagy stb?

2015. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mered vállalni a korodat?
2015. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az interneten lehet hülyeséget olvasni de a biológia órára ettől még be kellett volna járnod!
2015. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!