Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Nem volt bátorságom" "féltem" jelenség. Mitől lehet? F (Részletek alant)

Figyelt kérdés

Üdvözlet!


Megpróbálom röviden összefoglalni tragikomikus helyzetem :) Fiatal fiú vagyok, egy jó ideje komoly kapcsolat nélkül. Mivel itthonról dolgozom, fent vagyok pár társkereső oldalon, sokan lenézik azokat, akik ilyet használnak, de én ezt sosem éreztem cikinek, arról nem beszélve, hogy a fent említettek miatt az átlagnál többet vagyok itthon. Bár sportolni nem járok, és egyetemre sem, van egy remek kis baráti köröm, akikkel viszonylag gyakran járunk erre ara, tehát a "valóság" nevű társkeresőn is fent vagyok :) A probléma a társkereső oldalakon: Felveszem a kapcsolatot a szimpatikusnak tűnő hölggyel, elkezdődik a társalgás, belecsapunk a lecsóba, képcsere, facebook, skype, miegyéb, naponta órák átbeszélgetése, "közös hullámhossz." És akkor jön egy idő után a találkozzunk témakör. Probléma nélkül megbeszélt találka, fix időpont, helyszín, és....HOPP, jön a feketeleves, a lány sehol. Másodszor jártam így rövid idő alatt (2 különböző lánnyal, mert egyszer mindenkit hülyére lehet venni, de engem tényleg csak egyszer :) ) Majd mind a két esetben a "nem volt bátorságom" "megijedtem" indokok jöttek. Vajon mi lehet a probléma? Ijesztő semmiképpen sem vagyok, se megjelenésre, se belsőre. Mi van a lányokkal? Illetve, miért járhattam így? Ritkán látott pech, vagy az én készülékemben van a hiba? Tapasztalatok, ötletek, és HUMOROS trollok jöhetnek, ha választ nem is kapok, legalább röhögjek egy jót :)


Köszönöm a figyelmet!



2015. nov. 18. 22:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Sok csaj csak hangember ha taliról van szó.
2015. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Net mögül könnyebb bármit ígérni mint szemtől szemben.


Megígéri, aztán ha nem tartja be, akkor eltűnik. még a leugatást se kell meghallgatnia.

2015. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de azért megdöbbentő, hogy jelét se adja bárminemű unszimpátiának-félelemnek, hanem átvág az "utolsó" pillanatban. Miért éri meg nekik napokat, heteket úgy tölteni, hogy egy órákat beszélgetnek egy olyasvalakivel, akivel nem akarnak/mernek aztán a való életben találkozni?
2015. nov. 18. 22:22
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Túl tökéletesnek és tapasztaltnak mutatod magadat, és félnek, hogy nem ütik meg a szintedet.
2015. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Esetleg mondasz nekik olyat magadról, ami dilemmát okozhat nekik, hogy bele merjenek-e veled vágni...?

Nem vagy házas, vagy ilyenek?

2015. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Tökéletesnek nem hiszem, hogy mutatnám magam. Túl tapasztaltnak meg ha akarnám, se tudnám, nem vagyok az a fajta. Az kétségtelen, hogy általában idősebbnek gondolnak a valódi koromnál, és egy két könyv is megfordult már a kezeim között, de nem tartom magam veszettül okosnak. Házas nem vagyok, gyerek nincs. :) Általában elég határozott véleményem van, de ha valamiben nagyon nem értettünk volna egyet, csak jelezte volna...?! Ráadásul meggyőzhető is vagyok :)
2015. nov. 18. 22:50
 7/25 anonim ***** válasza:
Esetleg nem vagy szerelmes valakibe?...
2015. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem, ez is teljesen kizárható. Ha meg esetleg a külsővel lenne gond, szerintem nem pazaroltak volna ennyi időt el :) (Ha jól tévedek, ugyanaz a személy írta az előző 3 kommentet, ha így van, köszönöm a kitüntető figyelmedet! :) Ami meg külön bosszantó ugye, hogy nincs bennük annyi, hogy leírják, ha problémájuk, félelmük van, hanem lazán hagyják, hogy a másik ott szobrozzon a megbeszélt helyen...
2015. nov. 18. 22:57
 9/25 anonim ***** válasza:
pussy, pussy, pussy...
2015. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Igen, én írtam 3-mat.

Leírod a főbb paramétereidet? Hátha.

(Én nem vagyok ilyen ijedős.:))

2015. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!