Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Ha veszekedtek a párotokkal a párotok mond csúnya szavakat nektek? Én nem használok csúnya szavakat a párom viszont ha összekapunk általában jelentéktelen dolgokon mondja nekem a csúnya szavakat. Szakítsak emiatt?
2015. nov. 19. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeretek, nem mondanék rá csúnyát. Vagy úgy fogalmaznék, hogy ne a másik megsemmisítése legyen a cél (az adott pillanatban sem). Semmi esetre sem dobálnám állandóan közvetlen fogalmazva durva, gonosz dolgokkal.
2015. nov. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a kapcsolat minősége azon múlik elsősorban, hogy konfliktushelyzetben hogyan viselkedik a másik.

Mert amikor minden happy, akkor könnyű jófejnek lenni, de minden kapcsolatban adódnak kisebb-nagyobb konfliktusok, és ha azokat nem megfelelően kezelik, akkor még nagyobbak lesznek belőle.

Ha valaki a konfliktust személyeskedéssel, a másik fél minősítésével "kezeli", és nem a problémával foglalkozik, akkor nekem ahhoz az emberhez a továbbiakban nincs közöm, nem vagyok rá kíváncsi.

Én a magam részéről szakítanék, mert olyan személyiségre vall, akivel nem tudnék hosszú távon kapcsolatban lenni.

2015. nov. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudnek olyan emberrel elni, mint amilyeneket latok rokoni tarsasagban, hogy amikor veszekednek 'qrvanyaznak' meg hasonlok.


Mi is veszekszunk neha a parommal de ha nagyon elborul az agyam es kicsuszik a hulye a szamon, azonnal megbanom es olyankor meg is lepodok, hogy alacsonyodhatok le ennyire (en vagyok a lany).


Nalunk a legcsunyabb ami elhangzik az a paraszt, de ilyenkor el is rohogjuk magunkat. (vmi jo magyar filmben volt es azert talaljuk viccesnek)


Szerintem siman lehet "valo" ok, ha a masiknak mocskos a szaja.

2015. nov. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem volt soha jellemző.
2015. nov. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez személyiség kérdése.Ettől még lehet igaza egyes vitákban,csak ő ilyen primitív stílusban nyomja.
2015. nov. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Unokabátyám ilyen, hát a felesége helyében én már rég kibsztam volna a mocskos szájával együtt. Undorító. Mikor nekem eresztett el egy bmeget, megmondtam neki, hogy a következőnél szájon vágom - és meg is tettem -, pedig feleakkora vagyok, mint ő.
2015. nov. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

szerintem ne reklámozd hogy primitív vagy :D

2015. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!