Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen elég önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen elég önbizalmam?

Figyelt kérdés
még nem volt barátom,de most úgy néz ki,hogy lesz..ő teljesen más mint én.vékony nagyon és helyes,én meg husis vagyok és csúnya..mit tegyek h ne ezen kattogjak állandóan?
2015. nov. 19. 09:32
 1/1 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Hàt ìgy sosem lesz önbizalmad:" husis vagyok és csùnya"

Ha ennyire zavar,akkor tegyél ellene. Sokféleképpen tudod előnyösebbé tenni a külsődet,attòl függően,mi a baj vele. De azt engedd màr meg a környezetedben lévőknek,hadd döntsék màr el,"csùnya vagy"-e. Bàr az is igaz,hogy ha te magadbòl ezt sugàrzod,az is leszel. Âtvitt értelemben,ha érted...

Sportolj,ha annyira zavar a husissàgod. Ezzel azt is megvàlaszoltam,mit tegyél,hogy ne ezen kattogj. Jòl.eltereli a figyelmet,levezeti a stresszt.

Addig meg nézz szét magad körül: rengeteg vékony fiù öleli boldogan husis baràtnőjét...

2015. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!