Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretnék távkapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék távkapcsolatot, tényleg meg kell bélyegezni ezért?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja megismertem valakit egy közösségi oldal csoportjában. Azonos a hobbink, ezért is találtunk közös hangot. Minél többet beszélgettünk annál jobban belobbant a helyzet, elkezdünk érezni egymás iránt. Mondhatni tényleg a fellegekben jártunk az első hetekben.

Valamiért nagyon sietett én ezt éreztem. Hamar felajánlotta hogy járjunk, legyünk egy pár, de távkapcsolatban és majd rendeződik az életünk.

Nagyon közeli és bizalmas kapcsolat alakult ki köztünk, de nekem nehéz látatlanban beleszeretni a másikba így, mint ahogy ő belém. Körülbelül 500 km van köztünk (Békés-Szombathely). Ő bízik bennem, és nagyon szeret. Velem tervez mindent csak ez nekem nem az igazi ... Nem találkoztunk még de tervben van, szeretem én is nagyon, de távkapcsolatot nem tudnék végig csinálni. Egyik félnek sem tesz jót hosszú távon ahogy a kapcsolatnak sem.

Nem tetszik neki ha felhozom ezt, nem akarja megérteni. Bele akar vágni még így is, olyan mint egy szerelmes kiskamasz.

Részemről is működhetne a dolog ha közelebb lakhatnánk egy kicsit, és ha nem lenne nekem közben főiskola és a munka. Nagyon fárasztóak a napjaim, nem is terveztem kapcsolatot senkivel, őt viszont nem tudom elengedni valamiért. Szeretnék vele lenni de így nem megy. Megbántani sem szeretném, egy ördögi kör alakult ki. Se vele se nélküle :( A tanulmányi eredményeim is vészesen leromlottak ezért.


Mit tudnék kezdeni a kialakult helyzettel?



2015. nov. 19. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megertelek. A tavkapcsolat hosszutavon nem mukodik...a statisztika szerint sem :) En a helyedben rovidtavon belemennek, ha ennyire jol kijottok egymassal. Adnek egy hataridot, h ha mukodik a dolog, akkor mondjuk fel even belul osszekoltoztok. Ha egy kapcsolat jol mukodik, akkor ahhoz kell igazitani az embernek az eletet. Szoval, ha fontosak vagytok egymasnak meg mondjuk felev mulva is, es megeri a valtoztatast, akkor mindenkeppen erdemes belevagni. Azert mondok fel evet, m egyreszt tapasztaltam, h eddig tart a lelkesedes altalaban a tavkapcsolatban. Ezutan mar elkenyelmesedik az ember, nem hoz annyi aldozatot, h lassa a masikat, es elhal a kapcsolat, ha nem szeretik egymast elegge.

Szerintem probald meg ezt. Teljesen kizarni pedig szinten nem erdemes, m mi van, ha egy ido utan tenyleg megoldhato az, h osszekoltozzetek...

2015. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Az életben nem láttátok még egymást,te miről beszélsz egyáltalán ?? Hova tervezel,meg minek ?
2015. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom,nehéz dolog,de inkább mondd meg neki,hogy bocs,nem szívesen mondod,de ez nem fog működni.Azért egy 500 km-es út tényleg nagyon drága,mondom úgy,hogy nem is vagyok sóher,az egész napodat is elveszi.Van,akinek megy a dolog,van,akinek nem,nincs ebben semmi ciki.
2015. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Várj. Még nem is láttad, nem is tudod hogy működik e a kémia....úristen :D miről beszélünk :D

Mit tudnál kezdeni a kialakult helyzettel?

Találkozzatok, töltsetek el egy hétvégét együtt (persze jobb lenne egy hosszabb hétvége, 3-4 nap) és majd utána visszatérünk rá...addig pusztán elvesztegetett idő ezen kattogni is...

2015. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, igazad van. :)

Lesz találkozó, ebbe én is bele egyeztem. Kíváncsi vagyok mi lesz, lehet élőben meg nem is olyan leszek neki, amilyennek megálmodott az interneten keresztül vagy ő sem nekem. Nem bíztam soha sem az internetes ismerkedésekbe, mindig csalódás lett a vége.

Köszönöm a válaszokat.

2015. nov. 20. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!