Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez olyan nagy problema szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez olyan nagy problema szerintetek is?

Figyelt kérdés

Baratnom azert van kiakadva,mert foglalkozok magammal. Eljarok szolariumba,fodraszhoz hetente-ket hetente ,fogfeheritesre,masszazsra,neha beszoktam kremezni az arcom. Ennyi,igazabol es erre azt mondja,hogy en nem is bele vagyok szerelmes hanem magamba, o rajta csak elvezkedek. Pedig foglalkozok vele,egyutt vagyok vele.

Szerintetek is ezek olyan nagy problemak?


2015. nov. 19. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, igazabol problemanak nem problema, ha igy erzed jol magad, bar szemely szerint en biztos nem jonnek ossze metroszexualis díszpinttyel. Nagyon hiu lehetsz, az meg senkinel sem vonzo.
2015. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Attol meg ,hogy valaki igenyes,szeret jol kinezni.(amit a munkaja is megkovetel)miert lesz metroszexualis diszpinty? Aruld mar el dragam!
2015. nov. 19. 16:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ezeket a dolgokat ált. akkor intézem el mikor férjem dolgozik vagy kondiba van stb.Szoliba,fodrászhoz én is járok meg otthon is amit meg tudok csinálni magamnak pl mindenféle arc,hajápolás masszírozni meg egymást szoktuk :)
2015. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nő létemre nem járok hetente fodrászhoz. Ez nem kell a jól kinézéshez ezt te igényled. De a többivel nincs gond, ha tartod a mértéket és nem egy túlszolizott pasi vagy, hisz az még nőben is csúnya. A fogfehérítés is olyan dolog, hogy nem kell havonta, nem tudom, te milyen sűrűn jársz. A masszázs egy tök jó dolog, nem értem miért is gond, illetve a krémezéssel sincs, gondolom nem poénból kenegeted az arcod, hanem a bőrtípusod igényli.


Azt nem tudom, nálad mit takar a foglalkozol vele. Lehet nem mutatod eléggé, hogy komolyan veszed a kapcsolatot. De ha neki kevés valami, akkor mondja el mit hiányol, és vagy tudsz változtatni vagy nem.

2015. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok bocsi ,de félreolvastam a kérdést,akkor te vagy a barát ok :) Akkor ln is azt gondolom,hogy ez mind oké csak mértékkel.
2015. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán jönnek be az ilyen típusú férfiak, de hát én valószínűleg nem is ilyet választanék. Te nyilván már a kapcsolatotok kezdetétől fogva ennyi időt áldozol a külsődre.

Nem teljesen jön le a kérdésből, hogy igazából mi a legnagyobb problémája, hogy (elnézést a kifejezésért) túl piperkőcnek tart, vagy úgy érzi, annyit foglalkozol magaddal, hogy ez a közösen eltöltött idő rovására megy? Utóbbi esetben csak azt a közhelyet tudom mondani, hogy próbáljatok több időt szakítani egymásra.

2015. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha olyan a frizurád, hogy kell, hogy gyakran járj fodrászhoz,akkor nem probléma. Sőt,akkor se probléma, ha te így érzed jól magad :)


Szerintem,ha esetleg nem szép formájú a fogsorod,de fehér és ápolt,akkor bizony sokat dob az,hogy jársz fehéríttetni.Ez is pluszpont.


Szolárium nálam nem probléma, sokaknak jól is áll,ha eltalálják a mértéket,és az ami jól áll nekik. De ugye ne másoknak akarj megfelelni,hanem magad jól érezni és akkor nincs probléma :)


A barátnőd lehet úgy érzi, hogy keveset foglalkozol vele, lehetnétek többet együtt! Szerintem inkább erre gondol.

2015. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen a hajam olyan,hogy 1-2het alatt mar latszik rajta boven ,hogy nott.

Szolizast nem viszem tulzasba es ugy erzem,hogy jol is all illetve jobban is erzem magam kicsit barnabban. Fogaim formajaval nincs baj,csak szeretem a feher fogakat,nem jarok havonta.

Igen ,azt mondja ahogy te mondtad "tul piperkoc" vagyok es,hogy kissebbsegi erzese van sokszor miattam,pedig en sosem bantom,vagy mondok neki olyant amitol igy kene ereznie.

2015. nov. 19. 19:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mit kene tennem ,hogy ez valtozzon ,de nem fogom elhagyni ezeket a szokasaimat,hisz en igy erzem jol magam.
2015. nov. 19. 19:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Mond neki többször, hogy ő számodra szép és szereted.(de csak,ha tényleg így is érzed, hogy ő neked megfelel!)
2015. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!