Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak fertőzése lett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak fertőzése lett, amit valószínűleg tőlem kapott el (nekem nincs tünetem). Írtak fel neki gyógyszert, amit nekem is szednem kell. Hol írathatom fel?

Figyelt kérdés
Háziorvos felírja, ha mondom mire van szükségem,vagy el kell menjek vele nőgyógyászhoz?
2015. nov. 19. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Háziorvos sztem biztos felírja,viszont azért a helyedben én nőgyógyászhoz is ellátogatnék egy vizsgálatra.
2015. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is elmennék nőgyógyászhoz, nem árt megnézetni, hogy ez a fertőzés tünetmentesen nem okoz e odabent valami további kezelendő problémát.


De megjegyezném, hogy általában a nők nem tünetmentesek egy fertőzésnél, ez pont fordítva történik az esetek többségéban.

2015. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A többségben a férfiak tünetmentesek, nem a nők, de nekem volt már úgy, hogy egy enyhébb gombás fertőzést nem vettem észre, csak a rutin nőgyógyászati vizsgálaton derült ki.
2015. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!