Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mekkora probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mekkora probléma?

Figyelt kérdés
Van párom, de nagyon vonzódom valakihez. Nagyon vonz engem, őrlődöm is emiatt. Persze nem csalnám meg a páromat, de fejben megtörtént párszor. Ezt mondjuk el is mondtam az illető lánynak. Szeretnék vele lenni, de tudom, hogy nem lehet.
2015. nov. 19. 17:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Kívánom, szeretnék vele intimebb kapcsolatba lépni. Elvonulni vele mindenki elől egy időre...
2015. nov. 19. 17:31
 2/9 anonim ***** válasza:

Most azt varod h irjuk le h kicsi, kozepes, nagy? A te eleted, a te problemad, te erzed a legjobban h ez mekkora problema magadnak. Gondolom nagy.

Kivulalloken kozepesnek erzem. :D

2015. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Inkább a tapasztalaton érdekelnének. Mikor múlik el, mert már nagyon régen vonzódom hozzá. Kb. 2 éve.
2015. nov. 19. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:
És miért is nem szakítsz a pároddal, ha másba vagy már ilyen régóta beleesve?
2015. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez is megcsalásnak minősül, csak éppen érzelmi megcsalás. Szerintem szakíts a barátnőddel,mert ez rossz így!
2015. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi a sz---rnak nem szakítasz a barátnőddel... ez borzasztó megalázó lesz neki, ha kiderül.

Atyám, utálom az ilyen sunyuló férfiakat, mint valami rossz gyerek.

2015. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a te baratnod irt mar ki ide legalabb 15 kerdest ebben az ugyben.Nagyon ismeros ez a "elvonulni valahova a vilag elol", a 2 ev is stimmel,a masik lany ugye ket evvel idosebb toled? Szerintem jobb, ha szakitasz a baratnoddel,mert ugy tunik, hogy a megszokas tart mar csak mellette.Addig ugysem nyugszol meg, amig a masik lanyt ki nem probalod.
2015. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az kétlem. Évfolyamtársam, szóval nem idősebb. Épp emiatt nehéz. Minden nap látni, beszélni vele...
2015. nov. 19. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Szakíts a bnőddel, ne játssz vele! Ezzel megalázod őt, plusz esélyt sem adsz neki egy normális(!) párkapcsolat kialakítására.
2015. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!