Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tőlem "kapta el" vagy megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőlem "kapta el" vagy megcsalt?

Figyelt kérdés

3 hónapja élünk szexuális életet a barátommal,eddig mindig minden rendben volt. Tudom,hogy ez nem védekezési módszer, de nem használunk óvszert. Múlt hónapban emiatt eseményutáni tablettát kellett beszednem. Tegnap felhívott a barátom, hogy van egy kis probléma, a makkján piros kis pöttyök vannak, viszket, fáj. Elment vele orvoshoz, aki kikérdezte, és azt mondta,hogy valószínűleg azért kaphatta ezt el tőlem,mert a tabletta felborította a hormonháztartásom, és átadtam neki a gombás fertőzést.

Persze, az esély megvan rá, hiszen nem használtunk óvszert, de én a gombás fertőzés semmilyen jelét nem tapasztaltam/tapasztalom magamon. Nem viszket,nem fáj, nincs szaga, a folyásom is normális. Direkt megnéztem ma tükörrel is, hogy pirosabb-e, vagy látok-e bármi elváltozást a megszokott látványhoz képest, de semmi!

Én úgy tudtam eddig, hogy sokkal inkább fordítva szokott lenni, tehát hogy a fiú a tünetmentes, a lány pedig nem.

Tényleg én lennék a probléma forrása? Én is felírattam a gyógyszert, tehát mindkettőnk kezelés alatt áll, de megfordult a fejemben az is, hogy esetleg félrelépett.

Mit gondoltok?


2015. nov. 19. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy nő simán lehet gombás már attól is, ha nyilvános helyen vécézik, ergo simán lehet, hogy már lappangott benned a dolog és elkapta tőled...


Ha ő megcsalt volna és úgy kapta volna el, akkor is elő kellett volna rajtad jönnie, ha szoktatok szexelni.

2015. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is nem rég volt hüvely gombám és semmit nem vettem észre belőle nem égett nem viszkettem de bementem a nőgyógyászomhoz az egyből mondta hogy egy gyenge hüvelygombát észlel és írt fel gyógyszert . meg szerinem kezdj el gyógyszert szedni fogamzásgátló tabletát ha gumit nem akakrtok használni mert fél évente csak egyszer ajánlják az esemény utánit ..
2015. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszereket írtak fel kedves kérdező és 2-es válaszoló, mert párommal mi is így vagyunk!


Jöhet akár privátban is a válasz!

Köszi

2015. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd hasznalj huvelyflora helyreallitot mosd at a fehernemuidet 60 fokon es cserelj agynemut h ne kapd vissza
2015. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lejet h mastol kapta el kerdezz ra nala szemtol szemben
2015. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is:

friss kapcsolatban húzzátok fel azt a k#rva gumit!

Nem tudhatod mi a pontos előélete a párodnak, és pont az ilyen helyzetek elkerülése (eseményutáni, fertőzés) végett praktikus.

A férjemmel anno végigcsináltunk egy durva pingpong fertőzést, elég kellemetlen volt (csak nekem volt tünetem).

Igen, a hormonális cuccok szétcseszhetik a hüvelyflótád.

Amiből egyenesen az következik, hogy kaput nyit a fertőzéseknek. Lehetsz hordozó is, lehet hogy nálad az adott betegség tünetmentes.

Lehet hogy ő szedte össze valahol (uszoda).

Amit tehetsz: Elmész nőgyógyászatra, elmondod töviről hegyire a történetet. Vesznek le kenetet, csinálnak tenyésztést, ha benned van a kórokozó, kapsz rá kezelést.

2015. nov. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!