Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én érzem ugy hogy mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én érzem ugy hogy mindenki rajtam lovagol?

Figyelt kérdés

Ezen a héten semmi sem jó senkinek amit teszek. A párom szidalmaz egész héten az anyós beleszol dolgokba persze szóhoz jutni nem hagy egyiksem.?

Komolyan mondom elegem van amikor a párom nem dolgozott jó voltam meghalgattam mindenkit mekkora szemét most hogy dolgozik én vagyok az?

Semmi sem jó amit veszek főzök azt mondja sporolni kell de amikor mondom hogy én 4 db wc papirt vettem az baj. ? Most akkor hogy is van ez.


2015. nov. 20. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most mondjam azt,hogy hónap vége felé nagyon sok embernek a sz@r is ízetlen?
2015. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, ha jót adok, rosszat kapok:) Szóval nem adok semmit:) Minek?

Ma paprikás krumplit főzem, a lakás úszik, kihajtottam magam:)

2015. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze én ezt megértem csak most hogy nem vágok mindnhez mosolygos arcot ezért én lettem a bűnbak. Persze ugy érzem egy megtürt személy vagyok. Mert ha valami nem ugy van ahogy nekik tetszik akkor burul a bili??
2015. nov. 20. 13:11
 4/11 anonim válasza:
(A párom is szidalmaz)egy normális kapcsolatba ilyen nincs.Sose vezet jora az annyosal eggyüt lakás:(
2015. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát amikor a héten megtortent a balhé akkor a párom ment panaszkodni. Elmondta hogy össze vitatkoztunk de azt nem hogy miért. Az ok az volt hogy 3 napig én voltam a legszemetebb mert kimondtam a véleményem. Mert nekem bekell fogni a számat. Másnap az anyos nekem is esett. Elmondtam hogy a fia fenyegetett hogy kiakar rakni innen persze a gyerekek nélkül. Erra annyit mondott hogy aki kirakhat innen bárkit is az ő. És ha ez igy megy ő lesz aki bemygy a hivatalba és jelentést tesz a gyerekek miatt. Persze rakom össze a képeket és enyre jobban az az érzésem ha fejre állok az sem jó. Mivel most a fia dolgozik ezért lehet az van benne hogy menjem a nő majd ő intézkedik.

Amikor nem dolgozott akkor azt mondta menjek a nénémhez mert ez igy nem élet. Valaki zavar itt de ki?

Nem értem az egészet.

2015. nov. 20. 13:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem az egészet, akkor itt a fő probléma, h nincs önálló életetek, anyóssal laktok.

Párodat lehet ez frusztrálja v nemtom.

2015. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi a fenének élsz anyósodék nyakán?
2015. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ezt igy hosszú lenne leirni. De mindegy persze hogy én vagyok a hibás
2015. nov. 20. 14:29
 9/11 BlackSword ***** válasza:
2015. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem beszólni akarok, de ha más házában élsz felnőttként, akkor igen, te vagy a hibás.


Nem azért, amiket fent leírtál, hanem azért, mert felnőttként képtelen vagy felelősséget vállalni, elköltözni és a saját lábadra állni.


Amíg másnál élsz, gyerekként leszel kezelve, és ezt tudod te is. EZÉRT vagy hibás, nem a sok pitiáner baromságért, ami téged bánt.


Viselkedj felnőtt módjára, éld a saját életed és ne más nyakán. Akkor nem fogsz ilyen problémákkal szembenézni.


A kifogásokat meg tartsd meg, nem érdekel, hogy a férjed hozzá van nőve anyucihoz meg hogy "nincselégpénz". A te életed, neked kell megteremteni a körülményeket.

2015. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!