Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is megérdemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megérdemelt volt két büdös pofont? Azt hittem felrobbanok.18L

Figyelt kérdés

Igazából csak annyit tudok, hogy ismerik egymást a barátommal. Hogy ki? Egy hülye pitsa. Ő meg a barátom tehát.


Pár ismerősöm régebben kiszúrta, hogy elég 'intim', meghitt kapcsolat van köztük. Egyszer nála találtam, azóta megígérte, hogy nem beszél vele, meg megnyugtatot, hogy nincs semmi.


Igazából tudom, hogy nem csalna meg, többéves komoly kapcsolat a miénk. Én 13 éves, ő meg 16 volt, mikor összejöttünk.


Viszont. A minap hazafelé jöttem. Az a nőszemély is velem utazott a barátaival. A nőci végzős egyetemista úgy tudom. Arról beszéltek, hogy vslsmo makettet kellett csinálnia. A csajtól kérdezték, hogy ki segített neki. A csaj bevágta: egy srác, egy ismerős. A nevét nem mondta ki. Mikor kiszállt telefonálni, a haverjai ezt mondták: Biztos a Gábor segített neki. A barátom is Gábor és nagyon szeret bücskölni stb. Azt hittem felrobbanok. Leszálltam én is, megálltam. Mikor letette a telefont megkérdeztem tőle, hogy Gábor segített neked? Ti beszéltek. A válasza: Igen, jóban vagyunk.


Azt hittem felrobbanok... Azt mondta, hogy nem beszél vele, se semmi. Köszönni se köszönt neki mellettem, erre titokban jóban vannak?


Kérdeztem, hogy mit akarsz a barátomtól? Nem érzed magad feleslegesnek? A helyedben békén hagynám, nem rondítanék bele semmibe.


A válasza: Semmi közöd ahhoz, hogy mit csinálok. Nem tartozom neked semmilyen elszámolással.


Azt hittem felpofozom. Pofátlanja.!!!


Szerintetek mit csináljak?


Mi a jó büdös fenének nem mondja meg ennek a csajnak, hogy nem beszélhetünk többet, mert barátnőm van?


A csaj szerintetek is szemét?


2015. nov. 20. 15:38
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

*valami

*bütykölni

2015. nov. 20. 15:39
 2/37 anonim ***** válasza:
3%
A két pofon is elég lett volna, nem lett volna muszáj előtte sz_rba nyúlnod.
2015. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Clark Kent.. ***** válasza:
72%
Nem. Te vagy egy idegbeteg p*csa, javaslom, hogy kezeltesd magad.
2015. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%

Nem, illetve itt nem a csaj a lényeg. Szerintem a pasiddal kellene megeresztened egy nagy, őszinte beszélgetést. De nem indulatból, nem számonkérően, hanem komolyan.

És ne felejtsd el, hogy egy kapcsolatban kettőn áll a vásár. Gondolkodj el azon is, hogy mit kap tőle, amit te nem adsz meg a barátodnak?

Ezt a számonkérő magatartást viszont felejtsd el, mert gyerekes, és a barátodban csak ellenérzéseket fog kiváltani.

2015. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%

Nem beszélhet nőnemű emberekkel csak mert barátnője van? Egy hárpia vagy. Nem azért fog veled szakítani a barátod, mert van köztük valami a csajjal, hanem mert megfojtod.

Ha van köztük valami azzal nem segítesz, ha megtiltasz neki dolgokat meg ilyenek. Ha szeret, akkor úgysem csalna meg. Ha meg megcsal akkor kár együtt lennetek. Gondolkodj már... Kár féltékenykedni. Sose értettem az ilyet. Próbálj meg bízni a szerelmedben, csak nem véletlenül vagytok együtt.

2015. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%
Utálom kérdező a fajtádat, mert rengeteg értékes fiúbarátom veszítettem el már az ilyen féltékenykedő, birtoklási vágyakkal fertőzött nők miatt. Egyáltalán nem biztos, hogy megcsal téged a barátod. De ha tudtad, hogy párodnak van egy kedves ismerőse, aki nő, akkor nem patáliát kell csapni, hanem megadni az esélyt arra, hogy megismerhesd a párod barátnőjét és ha elbeszélgettetek volna és odafigyelsz a nő gesztusaira, mondandójára akkor egyértelműen leszűrhetted volna, hogy a csaj hogy gondolkodik a párodról. A hiszti most mindhármótoknak kellemetlenül jön ki.
2015. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
23%
Nézd, 5 éve jártok. Nem gondolod, hogy megunt kicsit? Mondjuk akkor is lehetne gerince, hogy szakít, mielőtt másfelé nézegetne. Fú de nem bírom az ilyen embereket.
2015. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Clark Kent.. ***** válasza:
81%

Talán a srác azért van a Kérdezővel, mert nem meri elhagyni.


Még képes lenne az összes női ismerősét megfenyegetni, aki egy szót is vált vele. Sajnos az ilyen emberekből sok mindent ki lehet nézni. Tiszta gáz.

2015. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%
Kislány te betegesen féltékeny vagy. Jegyezd meg jól, amit az a lány mondott neked és ahhoz tartsd magad! Csodálom, hogy ez a fiú még "veled" van.
2015. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 rrrrrreennnnn ***** válasza:
94%

Miert a csajon vagy kiakadva?A baràtod hazudott...

Valamiért csak beszél a csajjal.Tudod,az màr régen sz*r,ha hazudni kell egy kapcsolatban...Te kényszerìtetted ebbe a helyzetbe. Ès tudod ha valaki meg akar csalni valakit,az megtalàlja a mòdjàt,hiàba őrzöd te a nap 24 òràjàban. Ha meg nem,akkor nincs isten,hogy félremenjen. Ja,a két nagy pofonnal mindent megoldottàl volna. Grt.Jò gondolat...Gyerekes vagy... De szted azért mert baratnője van,ne is beszéljen màs lànnyal? A féltékenység tudod mi?Sajàt magadat érzed kevesebbnek pl. ennél a lànynàl.

2015. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!