Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem ugyanazt mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem ugyanazt mint a régi barátnőm iránt éreztem valamikor?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már egy éve együtt vagyunk. Minden téren megértsük egymást. Mégsem érzek akkora szerelmet iránta, mint a régi iránt, akivel már három éve nem vagyunk együtt és csak pár hónapig tartott. Nem is történt köztünk sokminden. Azt hittem, ha lesz egy újabb barátnőm ugyanazt fogom átélni. A barátnőm érzem nagyon szeret én nem tudom annyira szeretni. Pedig imádok vele lenni. Hiányozna, ha nem lenne. Sokszor lelkiismeretfurdalásom is van. Tudom, hogy vele minden jó lenne, mert nyugalmam van mellette. Mégis sokszor eszembejut a régi, aki szakított velem. Szakításunk okát nem nagyon tudom, akkor csak annyit mondott: Te nem engem szeretsz. Lehet akkor sem tudtam annyira kimutatni az érzéseimet. Csak neki nem volt az elég amivel a mostani megelégszik ?

2015. nov. 21. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mégis sokszor eszembejut a régi, aki szakított velem."


Meg is válaszoltad a kérdésedet. Nem léptél tovább még, nem tudod elfelejteni, ezért nem tudod a mostanit sem annyira szeretni.

2015. nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én se tudok azota se ugy szerelembe esni, mint az elsőnél..
2016. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!