Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik az, hogy este 9 órára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy este 9 órára ütemeznek egy műtétet, ami nem sürgősségi beavatkozás?

Figyelt kérdés
A barátom kórházi gyakorlaton van és tegnap este ezt mondta, de nekem gyanús
2015. nov. 21. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Gratulálok, Serlock!


Amúgy ilyen magas bizalommal amit Te táplálsz felé, megérteném ha hazudna. Ígyis-úgyis rinyálsz... Akkor már okod legyen rá.

2015. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mifelé 0-24 -ben foglaltak a műtők. Éjjel, nappal műtenek, annyi beteg van.
2015. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, elektív műtétnél, ha pluszban még fizetős is, akkor simán (főleg, ha napközben tele a műtő).
2015. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Létezik. Én műtőben dolgozom, van olyan, hogy van délutános műszak, mert sok a beteg, vagy a sebész bérli a műtőt és a maszek betegeit csinálja. Olyan is van, hogy az egyébként nem akut, nem sürgős elektív műtétet megcsinálják kilenckor, mert nem fért bele a normál programba. Megjegyzem az ilyen féltékenykedő nőt, mint te úgy kellene kidobni, mint macskát székelni... A másik ember dolgozik, ő meg gyanúsítgatja...
2015. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pár napig van gyakorlaton,de én még ilyet nem hallottam azert tettem fel a kérdést. Mivel 10-12órát kell a kórházban lennie nem kérdeztem sokat. Csak aggodtam mivel en teljesen mast tanulok es nem is nagyon jarok korhazba.

Basszanak ki titeket es hasonlo jo kivan

sag annak aki olyat irt...

2015. nov. 21. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

"Basszanak ki titeket es hasonlo jo kivan

sag annak aki olyat irt..."


Kedves kérdező, egyikünk sem kommunikált ilyen minősíthetetlen stílusban, szóval azt hiszem, a kérdéseddel és ezzel a válaszoddal is bőven magadat minősítetted.

2015. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oke. Legyen igazad ;)
2015. nov. 21. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!