Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm külföldre akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm külföldre akar menni, de nem tudok vele költözni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze barátnőmmel (25), és úgy tűnik, hogy eléggé passzolunk egymáshoz, bár nyilván ezt még korai eldönteni. Egy hónapja járunk, kezdünk fontosak lenni egymás számára, már szerelmesek is vagyunk, mind a ketten úgy érezzük, hogy ebből még lehet sokkal komolyabb dolog is idővel :)

A gond az, hogy Ő külföldön dolgozik néhány éve, most csak hazajött pihenni pár hónapra, amúgy nem jár haza (Kanadában dolgozik, nem karriermunka, nincs saját ingatlan). Január közepén megy vissza, akkor lesz a kapcsolatunk nagyjából 2 hónapos. Én szeretném, ha maradna velem itthon, Ő is pedzegeti a dolgot, de nyilván ennyi idő után még nem tudunk biztosat mondani. Én Budapesten lakom, Ő Hajdúszoboszlón, tehát ha maradna itthon, akkor egyrészt kb. ötödét keresné a kinti keresetének, illetve pesten kellene laknia, különben sok értelme nincs itthon maradnia; itt viszont nincsenek ismerősei. Nekem van egy lakásom, ahol elférnénk, de még nem laktam együtt barátnővel, 2 hónap után lehet picit korai is lenne a dolog. Én nem tudok kimenni, szüleim idős, beteg emberek, én vagyok számukra elérhető közelségben, nem hagyhatom magukra őket, másrészről itthon kezd beindulni a karrierem is.

Egyelőre nem nagyon szeretném zaklatni Őt azzal, hogy marad-e, vagy mi lesz, vagy mikor? Inkább azon vagyok, hogy nagyon jól érezze magát velem, így talán nem is lesz kérdéses marad-e :) Ugyanakkor elég nagy teher ez a vállamon (gondolom az Övén is) nem tudom hogy mennyire nyíljak meg, mert ha mégis visszamegy, akkor az nálam egy tartós depressziót fog eredményezni szerintem (attól függetlenül, hogy ésszel megérteném a döntést), de visszafogott sem akarok lenni, mert akkor minek vagyunk együtt?

Mit javasoltok mit tegyek? Mikor lesz majd érdemes erről beszélni, mennyit várjak és hogyan közelítsem meg a dolgot (önző nem akarok lenni) ? Nagyon nehéz kordában tartani magam, legszívesebben ezt ecsetelném neki naphosszat, nehéz ezt nekem megállni, nem szeretek kétségek közt lenni és elég ragaszkodó vagyok szerelmesen :S

Kérlek Titeket, segítsetek pár tanáccsal, esetleg tapasztalt hozzászólók válaszát is várom!



2015. nov. 24. 10:07
 1/4 anonim válasza:
Én minél előbb megbeszelnem vele, ha pedig kimenne akkor szakitandk. Nem bírnám elviselni a távolságot és az időt, nem ilyen kapcsolatot akarok.
2015. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahh, ha kimegy akkor tuti szakítunk, ez nem kérdés. Viszont most még lehet úgy van vele, hogy kimenne, de ha várok, akkor simán elképzelhető hogy jobban fog ragaszkodni és marad...
2015. nov. 24. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Én simán kimennék vele a helyedben.

Ott is tudsz karriert építeni. A szüleid meg nem fognak megharagudni rád ha kimész mert minden szülő azt akarja hogy boldog legyen a gyereke. Másrészről a saját életedet kell élned, még ha úgy is érzed h cserbenhagyod a szüleid. Ők se várhatják el hogy maradj ha te azzal a csajjal vagy boldog.

Nem tudom te hogy vagy vele, lehet hogy könnyen találsz másik csajt...

Nekem ha lenne barátnőm akkor simán mennék vele mert szar egyedül és én személy szerint nagyon nehezen ismerkedek. Akkor is mennék ha saját lakásom lenne és kezdene beindulni a karrierem.

2015. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Új barátnőt.
2015. nov. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!