Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi nem számíthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi nem számíthat megértésre és támogatásra nőtársától, amennyiben érzelmi világa instabillá válik?

Figyelt kérdés

2015. nov. 24. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%

De van olyan nő ... mint ahogy fehér holló is van.

De általánosságban igaz, hogy a legtöbb nő szemében így nem vagy férfi ...

2015. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
De igen, számíthat a legtöbb esetben. Ahhoz persze olyan társ kell, de nem olyan ritka az olyan nő, aki törődő.
2015. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pont amiatt szakítottam a barátnőmmel, mert ba*zottul nem volt mellettem, amikor szükségem volt rá. Szerintem köze sincs ahhoz, hogy valaki ettől férfi e, vagy sem. Vagy tévedek hölgyeim ?
2015. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki bővebben, akkor lehet csak rá válaszolni. Én pl. támogatom a férjem, de az biztos, hogy ő is úgy áll hozzám! Az sem mindegy, hogy viselkedik az a férfi, lehet, azért nem támogatja a nőtársa, mert vaj van a füle mögött.. Ezt csak azért írtam, hogy kismillió ok lehet, ami miatt valaki nem támogat lelkileg egy másik embert. Majd ha kifejtetted bővebben, akkor az adott szitu függvényében is válaszolok.
2015. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogynem! Az én páromnak, mikor érzelmi, vagy bármilyen problémái vannak, minimum fél tucat barátnő és munkatársnő pátyolgatja a lelkét. :) :P

Szóval a lényeg, hogy egy férfi sokkal inkább kiöntheti a lelkét egy nőnek, ha komoly érzelmi gondjai vannak, mint egy férfi havernak.

2015. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Évekig kiálltam a férjem mellett. Átment pánik rohamokon, depresszión, gyógyszert nem szedett, egy idegi kapaszkodott belém majd engem kezdett el hibáztatni mindenért, évekig nem volt szex. Támogattam ennek ellenére mert szerettem. Aztán megtudtam, hogy az anyám rákos. Teherbe estem. Megszültem a gyereket, rá fél évre eltemettem az anyámat, és az ő férje és az én bátyám is lelkileg rám támaszkodtak. És a férjem közben sz@rt rám nagy ívben. Másfél éves volt a gyerek amikor külföldre költözött, mert nem bírta már itthon velünk. Szakmai kiteljesedésre vágyott.


Amikor pár évre rá elváltam, én voltam a szemét aki nem érti meg. Tudod mit, kérdező? Olvasgass csak kérdéseket családi kapcsolatok témakörben. Rengeteg nő az egész életét azzal tölti hogy egy (vagy több) férfi lelkét pátyolgatja, miközben neki egyedül kell végigcsinálnia mindent.

A válasz a kérdésedre: sok ilyen nő van. Én is egy voltam közülük és soha többé nem leszek. Nem a pátyolgatástól lettem erős hanem a körülményektől. És ne érts félre nem szólom le a férfiakat, és támogatom, ha egy jól működő kapcsolatban oda-vissza működik az érzelmi támasz. De a női nem alaptermészete a gondoskodás és ezt nagyon könnyű kihasználni.

2015. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6:

Az éremnek két oldala van, az írásod közepéig azt hittem az exem vagy :-P Ő nyilatkozik hasonlóan a kapcsolatunkról, holott én pedig pont úgy éreztem, hogy nem kapom meg a támogatását, pont magányosnak éreztem magam, mert neki a gyerek, a családja is teher és én probléma vagyok neki, nem támasz, amikor nekem van problémám. Ő azt hitte magáról, hogy hű de nagyon kitart egy mélyponton lévő kapcsolatban is. Közben nem látta, hogy amit csinál, az csak annyi, hogy elvisel engem, de éppen támogatást nem ad.

Elviselni nem egyenlő a támogatással és a másik fél ilyen helyzetben lehet pont nem azt kapja amit kell, nem az a támogatás, amit adsz.


De persze ezzel nem vonom kétségbe, hogy te jól csináltad és kitartottál és nem a párod volt a hibás. De van amikor ugyanazt a dolgot teljesen másképpen éljük meg.

2015. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Senki nem volt hibás. De az egyoldalú kitartásba bele lehet fáradni. Évekig az ápolónője voltam, körülötte forgott az életem és minden elképzelhető módon igyekeztem tehermentesíteni az életét. amikor teherbe estem, negyven évesen ez volt a kérdése: És ővele most mi lesz????

No comment. Most hogy egyedül van, már rájött, hogy elszúrta, én pedig kívánok neki sok boldogságot és hogy tanuljon a tapasztalataiból.

2015. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Vagy csak olyan ritkán, hogy az elhanyagolható.

2015. nov. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 dianaduchess ***** válasza:
87%
Jópáran leírták már előttem, de igazuk is van. Nekem az előző barátom volt ilyen. 7 évig jártunk, mindig kiálltam mellette. Segítettem neki a diplomáját megszerezni, támogattam, hogy sikerülni fog, aztán ugyanígy a munkahellyel, majd mikor meghalt az édesanyja, aztán amikor kirúgták a munkahelyéről. Eközben ő amikor én elkezdtem a fősulit és az első félévben meghúztak egy vizsgán (9 másikon meg tök jó jegyem lett): "Nem baj, max nem lesz diplomád." A kapcsolatunk vége ott kezdődött, hogy őt kirúgták a munkahelyéről. Ekkor már együtt laktunk és én akkor készültem az államvizsgára, diplomamunka, nyelvvizsga és mellette egy teljes állás plusz az ő lelki istápolása. Végigcsináltam. Diplomám is lett, neki nyár végére munkája. Egyet kértem, hogy ha lesz új munkahelye, fejezze be az örökös önsajnálatot, hogy ő milyen szerencsétlen és neki úgysem sikerül semmi, mert ez nem igaz. Nem hagyta abba. Én pedig kiléptem. Azóta találtam valakit, aki velem is törődik és én is vele. Kölcsönösen. És ez az igazi boldogság. Szóval egy férfi számíthat a társa lelki támogatására, ha azt ő is megadja, amikor szükséges és nem mindig csak őt kell istápolni.
2015. nov. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!