Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondanátok barátotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondanátok barátotoknak, hogy rájöttetek, hogy hazudott?

Figyelt kérdés
Barátom koleszos. Csak hétvégén találkozunk. Hétköznap neten tartjuk a kapcsolatot. Inkább én vagyok az aki hamar elálmosodik, úgyhogy éjfél előtt már alszom. Multkor volt egy buli az egyetemen, amire azt mondta nem megy. Beszélgettünk is aznap jó sokáig, majdnem éjfélig. Most meg látom a neten, ugyanis azért rákerestem arra a helyre ahol a buli volt, hogy bizony ott volt mégiscsak, készült róla kép. Nem tudom, hogy megmondjam-e neki, mert ez olyan nyomozós. Mit tegyek ?

2015. nov. 24. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy megmondanám!! Sőt, amikor hasonló helyzetben voltunk a párommal, szembesítettem vele, illetve rákérdeztem, hogy ott voltál? Közölte hogy, neeem. Én meg megmutattam a képeket neki. Hebegett, habogott, stb. Szakítottunk is, mert később még + információkhoz és képekhez is juttattak.
2015. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már utána néztél, gondolom nem volt alaptalan a kételkedésed. Csinált eddig valami olyat, ami miatt bizalmatlan voltál? Szerintem szembesítsd mindenképp, az ő bűne nagyobb, hisz hazudott neked, te meg jogosan kételkedtél. Nehogy már ezek után neki álljon följebb..
2015. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanàk semmit csak otthagynàm.
2015. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megmondanám. De ha ilyen viszonylag kis dologban is hazudik, akkor számíts rá, hogy nagyobb dolgokban is fog.
2015. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmondanám és szakítanék. Ne nézzen senki hüyének, és ha ilyen apróságban kamuzik, más, fontosabb dolgokban is fog.
2015. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hazudott. PONT! Ezért ki kell dobni!

Innentől már csak az a kérdés, hogy elárulod-e neki, hogy hogy bukott le, vagy sem. De én nem mondanám meg neki. A volt feleségemnek sem mondtam el.

2015. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én biztos megmondanám neki. Rákérdeznék előbb még egyszer, hogy volt ugye az a buli, és hogy ment-e. Ha hazuudik, akkor pedig megmondanám, hogy dehát ott a kép. Mondjuk szerintem ez még nem szakítóok, viszont ha nem tud értelmes indokot találni, hogy miért nem akarta elmondani, akkor bizony a bizalmamnak valószínű lőttek volna.
2015. nov. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!