Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar többet megtudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar többet megtudni rólam a barátnőm?

Figyelt kérdés

Elég friss kapcsolatban vagyunk, Ő 22 én 24 vagyok. Az lenne a gondom, hogy bár minden nap sokat beszélünk egymással (órákat telefonon néha), és a személyes találkozók is nagyon jól sikerültek eddig (most találkozunk majd negyedszer), viszont alig érdeklődik utánam. Folyamatosan beszél teljesen hétköznapi dolgokról, vagy arról, hogy Ő épp mit csinál, de rólam egyáltalán nem kérdez. Sőt kérdezni sem szokott úgy általában :D Semmi bajom nincs a banális dolgok kibeszélésével, félreértés ne essen, de azért furának érzem, hogy nem akar többet tudni rólam így az elején.

Meséltem neki arról például, hogy előadást fogok tartani a munkahelyemen tökre izgulok, már akkor sem írta, hogy ügyes legyek vagy valami, csak nekiállt csacsogni totál másról, mintha nem mondtam volna semmit. Este utána írt hogy épp főz, mondom én picit lefáradtam mert sokéig tartott az előadás, erre meg sem kérdezte, hogy miről tartottam, vagy hogy sikerült. Nem kérdez SEMMIT (élőben sem egyébként). Én csomószor érdeklődök arról, hogy mit szeret, milyenek a barátai stb, Ő soha semmi ilyent. Miért csinálja ezt? Beszéljek vele erről? Nem lenne akkor olyan, mintha csak azért érdeklődne, mert rászóltam? Nem értem az egészet, ilyen lánnyal még nem találkoztam. Szeret velem lenni, tényleg jól elvagyunk, sokat nevetünk és minden rendben van, de zavar picit, hogy olyan mintha nem akarna jobban megismerni. Elég bizalmatlan típus, lehet, hogy szép lassan szeretne megszeretni és megismerni? Elég aktív életet élek, sok mindent csinálok és sok minden foglalkoztat, nem hinném, hogy unalmasnak tart. Lehet hogy önző picit ilyen téren? Komolyan nem értem a dolgot :S



2015. nov. 24. 19:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként elég belevaló, nagyszájú lány, tuti nem azért nem kérdez mert "kuka".
2015. nov. 24. 19:01
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, csak dugni akar. Tipikus férfi... biztos puncija van?
2015. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jaja, azt hiszem ez elég valószínű :P

De akkor miért kezdeményez beszélgetést mindig Ő és miért lóg rajtam élőben egész nap...már fáj a szám a sok csóktól, nem engedi, hogy egy pillanatra is elengedjem a kezét.

2015. nov. 24. 19:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az baj, ha már az elején sem érdeklik a veled kapcsolatos dolgok. Én is viszonylag friss kapcsolatban vagyok, de mindig az az első hogy érdeklődöm felőle, milyen napja volt, stb. Mert érdekel, és mert szeretem és tudni akarom, hogy éppen mi van vele, mi nyomasztja, stb. Szerintem ez alap dolog, főleg a kapcsolat elején!!
2015. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ő ilyen,így viselkedne mindenkivel.

Elég önző,egoista lánynak tűnik....Szerintem megbeszélni is felesleges vele,mert azért érdeklődjön valaki,mert tényleg érdekli mi van a másikkal.

2015. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg téged kell,hogy érdekeljen az ő dolgai mert írtad hogy magáról szeret beszélni.
2015. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit elsiettétek a dolgot. Negyedjére fogtok találkozni, de órákat beszéltek telefonon... Így előbb kialakult a kapcsolat, minthogy megismertétek egymást. Szerintem lassítsatok le, és maradjatok egyelőre az ismerkedési fázisban. Akkor lehet, hogy jobban érdeklődik irántad. De ha nem, az is egy jel.
2015. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy elkezdem majd mondani neki erős célzással, hogy "Képzeld, nagyon jó volt az előadás (csak hogy a példánál maradjak), ha már így megkérdezted!"

Talán akkor észbe kap. Ha nem akkor sajnos rövid időt jósolok neki magam mellett :S

Ennek szerintetek lenne értelme?


Egyébként valóban ilyen lehet mindenkivel, de egy kapcsolatban ez nálam így nem működik.

2015. nov. 24. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra sem fog reagálni, vagy csak illendőségből, de a továbbiakban sem valószínű, hogy érdeklődőbb lesz!
2015. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az előzővel értek egyet.
2015. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!