Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés nektek, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nektek, mikor elmegy a párotok otthonról?

Figyelt kérdés
Szóval ha olyan munkahelye van ahonnan nem jár haza minden nap. Pl: külföld. Hogyan éreztek, mikor kimegy az ajtón és tudjátok, hogy hetekig, hónapokig nem jön haza?

2015. nov. 24. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kegyetlen szar volt. Mondjuk vele alapból így indult a kapcsolat, tudtam, mit vállalok, de belementem... 1 évig bírtuk, tovább nem, vége is lett.
2015. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekünk is így indult, már 2 éve így van. Sajnos nagyon sokat veszekszünk, vannak gondjaink. Eddig mindig rossz volt, hogy elment, most meg ahogy kisétált az ajtón, nem éreztem semmit... :/
2015. nov. 24. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerős... A vége felé már volt, hogy azt vártam, mikor megy vissza. Nem azért, mert nem hiányzott, csak nagyon feszült volt köztünk a viszony.

Szakítottunk. Megkönnyebbülés volt. Addig, amíg úgy alakult, hogy újra láttam, én ott teljesen összetörtem. (Nem csak én...)

Mindketten megszenvedtük, de nem láttam értelmét újrakezdeni.

Neked sem lehet egyszerű, a távkapcsolatok sokszor alapból halálra vannak ítélve.

2015. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta is jóban vagytok?
2015. nov. 25. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!