Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sok lehetek neki? túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok lehetek neki? túl érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

már 2 éve vagyunk együtt, nem rég volt egy eléggé nagy veszekedésünk azóta kicsit nehezen bízok meg benne de olyan érzésem van mintha elhidegültünk volna egymástól vagyis igazából minden jó sokat vagyunk együtt csak mégis minden más kevesebbet ölel át nem mondja el hogy szeret-e a fb-s beszélgetéseink laposak,stb

dee valahogy én ezt nem bírom annyira szükségem van arra hogy szeressen átöleljem hogy érezzem hogy kellek neki

ezért fojotn odabújnék hozzá de ő ezt nem bírja sőt egyenesen irritálja régen jobban tűrte ezeket most idegesíti

és emiatt félek hogy túlsok vagyok már neki hogy mindig vele akarok lenni és ezért fog elhagyni

de az egyedül léttől retteg mostanában napokat sírok át ezért, rendkívül gyenge vagyok lelkileg


kérlek segítsetek


igazából több kérdésem is lenn

1 tényleg minden kapcsolatra ez vár hogy elöbb utobb eltávolodunk egymástól??


2, velem lehet a baj hogy ennyire nem bírom az egyedűl létet? és csak én bírok ennyire szeretni??


3 tényleg túlsok leszek neki elöbb utobb?? (ide legjobban fiuk véleménye érdekelne hogy ők mit reagálnának az ilyenre)



2015. nov. 24. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Többnyire igen, ehhez viszont 2 ember erőfeszítése kell, hogy változzon különben csak rosszabb lesz.

2. Nem, ha szeretsz valakit akkor ez a természetes.

3. Amennyiben ő már nem szeret akkor ez könnyen lehet.

2015. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A kérdéseidre sorban:


1. Nem feltétlenül eltávolodás, de természetes, hogy alább hagy a rózsaszín köd, és mást is észrevesz a világból az ember, mint a szerelmét. Nincs ezzel semmi baj, hisz nem arról szól egy kapcsolat, hogy két fél ember hirtelen egy egész lesz (ha igen, ott bajok vannak), hanem arról, hogy két, teljesen egész ember közös jövőt épít egymással. De ez nem egy buborék, ami elszigetel a világtól.


2. Ez már nem csak szeretet, ez függés. Teljesen természetes, ha időnként szeret az ember egyedül lenni, vagy a barátaival, mindenesetre külön. Egy jó kapcsolatot ez csak megerősít, a felek tudnak kicsit magukra is figyelni, erre a legtöbb embernek szüksége van. Utána pedig tudnak egymásnak mesélni az élményeikről, ami nem rossz dolog :)


3. Igen, simán lehet, hogy túl sok leszel.


Ne vedd rossz néven, amit mondok, de nem egészséges ez a mértékű függéshelyzet, amibe belekergetted magad. Érthető, hogy vágysz a szeretetre, de nem lehet állandóan babusgatni egymást. Ez a szeretethiány már-már kórosra hajaz.


Jobban tennéd, ha egy kicsit magadat építgetnéd, erősítenéd. Nagy teher ám a másiknak, ha a párjának kizárólag ő teszi ki a világot, akármennyire is szeret. Nem muszáj állandóan dumálni (főleg chaten, inkább csak akkor használjátok ezt, amikor fontos), állandóan egymáson lógni. Igenis szükség van egy kis szabad térre egy kapcsolatban, másképp úgy érzi az ember, hogy menten megfullad. Ettől még nem szeret kevésbé.


Inkább koncentrálj egy kicsit magadra, legyél többet a barátaiddal, ne szigeteld el magad mindenkitől, csak mert kapcsolatban vagy, nem egészséges. Szervezz programokat, foglald le magad, ne mindig a barátodon agyalj, kattogj. Te is sokkal kiegyensúlyozottabb leszel, ezt pedig ő is nagyon értékelni fogja.

2015. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat főleg az utolsónak :)
2015. nov. 24. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam. Leszoktam róla. Párszor elmondta igaz nem magától, hogy ő azt amit én szeretnék nem igényli annyit. Ez bántott és annyiszor elhangzott finoman ez és ő nem is kezdeményezi sokszor pl az ölelést ami nekem nagyon fontos, tisztára leszoktam ezekröl. Már en is ritkán csinálom. De ettől függetlenül nem jó es hiányzik. Vitázunk is erről, amikor kijon belőlem hogy nekem több kéne ettől azért. Hát annyira nem lógunk egymáson hogy csak punnyadunk egymás mellett... Általában. Nincs arany közép út még mindig szerintem.
2015. nov. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Nem törvényszerű, sőt. A kapcsolatban mindenki változik valamennyit, csak nem mindegy, hogy elfelé tartanak egymástól, vagy összecsiszolódnak.

2. Én is azt mondom, hogy nem jó, ha függsz a párodtól. Az egészséges, ha nélküle is teljes, egész vagy, ő csak még jobbá teszi az életed.

3. Olyan társat érdemes választani, akivel azonosak az igények. Én a mostani kapcsolatomban érzem először, hogy "pont jó", hogy ugyanannyira igényeljük a testi kontaktust (és minden mást), ezért egyikünk sem érzi azt, hogy túl sok, és elutasítást sem kell átélnünk. Már bánom, hogy korábban beleragadtam olyan kapcsolatokba, ahol eltérőek voltak az igények.

2015. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megpróbáltam hogy nem "lógok" annyit a nyakán dee az a baj hogy folyton ő kattog az agyamba hogy miért nem keres miért jobb neki mással

eléggé nehezen bíztam emg benne és nem régiben egy harmadik személy miatti veszekedésnek köszönhetően még kevésbé bizok benne

MIT TEGYEK?

az olyan válaszoktól hogy a bizalom a kapcsolat alapja és hagyjam el mellőztetek kérlek

2015. nov. 25. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!