Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm sose ér rá? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm sose ér rá? Tényleg én várok el túl sokat?

Figyelt kérdés
Barátnőm dolgozik, mellette tanul, sportol és a kutyájával kell időt töltenie. Heti max kétszer, de általában csak egyszer tudunk találkozni, és én ezt gyakran kevésnek érzem. Én várok el túl sokat vagy szerintetek is kevés ennyi idő?
2015. nov. 25. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más ki mennyit igényel. De egy normális vagy jól müködő dologhoz kevésnek tartom.
2015. nov. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg kevés idő, én a helyében ha hétközben tényleg Ennyire nem ér rá, akkor minimum az egész hétvégét a barátommal tölteném. Amúgy Menj vele kutyát sétáltatni. Az se rossz program amugy.
2015. nov. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen embernek felesleges a párkapcsolat.
2015. nov. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kevés s pláne akkor ha minden előtted van a sorrendben.

Mondd neki, hogy rendben van, hogy tanul dolgozik stb de rád is szánjon időt, te többet szeretnél vele lenni. Ha szeret talál időt ha nem is volna mindig 3-4nap találkozás. Miota vagytok együtt? Meg milyen messze egymástól?


Én nekem is kevés volt a heti 2 nap hétvége, munka mellett legtöbb esetben (a bolti munka által nekem 2 nap se volt)... Összeköltöztünk igaz nem külön lakunk a szülőktől, úgy lenne igazibb. De legalább látom minden nap illetve mivel nekem 3 műszak van, a délutános héten csak reggel és este látom és csak 2 szót váltunk. Hát engem ez feszültté tesz kicsit, nem szeretem ezért az ilyen heteket.

2015. nov. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Neked több lenne az igényed, meg kell beszélni. Ha vevő arra, hogy pl. csak úgy spontán is találkozzatok, mint ahogy említették, hogy kutasétáltatás közben, akkor szerintem nincs okod aggódni. Lehet, hogy azt várja, hogy mikor kéred már meg erre. De ha ezt nem akarja, akkor esélyes, hogy annyira nagyon sokat nem jelentesz neki. Büszke nem vagyok rá, de én akkor csináltam ilyet, illetve velem is akkor csináltak ilyet, ha ez fennállt.
2015. nov. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
A kutyája fontosabb neki a rangsorban, mint Te. Van még kérdésed? :d
2015. nov. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenki arra szakít időt amire akar a többi kifogás.

A heti egy mindenkinek aki rendes kapcsolatot akar kervés.

Én helyi járaton vagyok buszvezető,van egy ovis lányom akinek ki kell elégítenem az igényeit,párom is dolgozik,van egy 5éves lánya,általában nála van.

Néha lovagolok,nekem ís van kutyám egy Amstaff,akivel sokat gyakorlok mert engedelmességi és ügyeségi versenyekre járunk,a barátaim,családom se hanyagolom,magammal is foglalkozom. Mégis általában heti 2szer eggyütt alszunk és heti 3szor 4szer órákat eggyütt vagyunk. Megoldjuk,annyival könnyebb h a buszra is sokszor felszáll/felszálnak hozzám és ott is együtt tudunk lenni a többi eggyütlétünk mellett. Egy városban is lakunk.

Szóval beszélj vele és ha nem probáljátok megoldani a töbszöri találkozást akkor nincs értelme a kapcsolatotoknak.

2015. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok L/23
2015. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Hát figyelj az egy dolog, hogy neked ez kevés, de akkor szerinted mi a megoldás? Miből faragjon le, hogy rád jusson ideje? Ne tanuljon? Ne dolgozzon? Ne foglalkozzon a kutyával vagy passzolja le másnak csak mert jöttél?
2015. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Utolsónak is igaza van,de ha nagyon akarna tudna rá időt szakítani,a többi kifogás!!
2015. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!