Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes így aludni?

Figyelt kérdés
Mostanában a barátom nem jön aludni, hanem leül tv-t nézni, és elalszik rajta. Nem szeretek egyedül aludni, és nem is értem miért jó neki külön? A tv is üvölt, be kell csuknom az ajtót, még rosszabb érzés így. Ő azt mondta mindenki ilyen és ez természetes. Meg hogy azért nézi, mert érdekli, de simán bealszik rajta. Ha álmos akkor is ott marad. Én ilyenkor magányosnak érzem magam.
2015. nov. 25. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy nem mindenki ilyen. Én pl. TV-t sem nézek :-P És összebújva szeretek a párommal aludni ;-)
2015. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez csak akkor zavarna, ha nincs egyáltalán nincs meg este az összebújás. De mivel megvan, akár az este folyamán többször is (szex, előtte és utána kicsit még összebújunk, beszélgetünk), ezért engem egyáltalán nem zavar, ha utána még egy kicsit kockul, vagy néz valami filmet. Ha én álmos vagyok, akkor megyek aludni, vagy én is gépezek még egy kicsit elalvás előtt (én tévét nem nézek). Szóval az összebújás igényem kielégül, alvás közben meg úgyis elforgolódunk egymás mellől, szóval nem zavar, ha nem mellettem alszik el.
2015. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nagyapám ilyen, de ő már 83 éves...
2015. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem természetes és baromira egészségtelen is!
2015. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a nagyszüleim voltak ilyenek, bár mamám azért egy idő után bement a szobába aludni. :D


Egyébként meg nem mindenki ilyen, sőt... nálam pl tv sincs.

2015. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a kukaba a tv-t, vagy tegyel ra egy cserepes viragot es locsold tul.
2015. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Kicsi kreativitás... Tedd a hálóba a tv-t. :)
2015. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A világ (egyik) legjobb dolga a pároddal szorosan összeölelkezve elaludni (az már más dolog, hogy utána mindenki "megy a maga útjára" éjszaka, mármint az ágyon belül :D ) Szóval nem értem, neki ez miért nem fontos, pláne ha tudja hogy neked az. Ülj le vele és beszéljétek meg.
2015. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A mindenki ilyen az túlzás. Mi összebújva alszunk egész végig. Utálnám, ha ilyen barátom lenne, aki inkább tévézik.
2015. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi is úgy csináljuk, mint a #2-es. Nem feltétlenül baj, hogy a barátod tovább marad fenn, de figyelnie kéne arra, hogy ne érezd magad magányosnak, ne essen neked rosszul, legyen meg a kellő összebújás. Dumáld meg vele.
2015. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!