Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi bajuk van a barátom szülein...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van a barátom szüleinek velem?

Figyelt kérdés
Múlt évben külföldön tanultam és megismerkedtem egy 22 éves fiúval, én 27 vagyok. Egy éve vagyunk együtt de az anyukája folyamatosan azt mondja hogy nagy a korkülönbség. Az ő fia majd tönkre teszi az életemet mert én gyereket akarok 2 év múlva. Egyszer voltam náluk és hozzám se szóltak a szülei. Az anyukájának meg megmondtam hogy nem akarok gyereket két év múlva de azóta is úgy csinál mintha meg sem hallotta volna. Ez engem teljesen tönkretesz. Most épp nem találkozhatok vele, mert biztos rontanám a tanulmányi átlagát, de előző évben meg végig egymás mellett éltünk a kollégiumban. A fiú meglátogatott és megígérte hogy még jönni fog.

2015. nov. 25. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress inkább egy férfit, akinek nem az anyukája diktál.
2015. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a csatát neki kell megvívnia a szüleivel.
2015. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem az életkorával van a gond hanem azzal,hogy irányítják a srácot.Ebben a korban van aki már önálló és van aki még nem,de ez a srác még nagyon függ a szüleitől akik ráadásul nem túl belátóak.

Az a céljuk,hogy tönkretegyék a kapcsolatotokat,bár ahogy nézem a srác anyukája a férjét is rövid pórázon tartja,egy személyben akar irányítani mindent.Ismerem ezt a típust,szeretetnek álcázza az irányítási kényszerét.Minden családtagnak a bögyében van csak senki nem mer tenni ellene,össze kéne fognotok és letörni a szarvát,sok lúd disznót győz alapon.

2015. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A párom 8 évvel fiatalabb nálam (én vagyok a nő), de szerencsére a családja nem irányítja, nem szólnak bele az életébe. Itt tényleg nem a korkülönbség a gond, hanem az, hogy a barátod még gyerek... nem vált le a szüleiről.
2015. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyan 22 évesen egy önálló felnőtt férfinak kellene lennie, nem anyuci szem-fényének ...
2015. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most ott tartunk hogy megkértem hogy kérje meg a szüleit hogy meglátogassam és hónapok óta kéri őket. Azt mondta hogy bízzak benne eljön az idő
2015. dec. 21. 03:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!