Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Barátnőm szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Barátnőm szakított velem, személyesen akarnám megbeszélni, tegnap belement, ma reggelre már azt mondta mégsem, miért? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Hát az úgy kezdődött,hogy 1 hete szombaton itt volt nálam,én pedig nem szóltam hozzá akkor,mert rossz gondolataim voltak,és megbántottam azzal hogy nem beszéltem vele,hallani sem akar rólam,szerdán írta,hogy nem akar beszélni személyesen,ne keressem,ne hívjam,ne írjak,írtam neki választ, és vártam,beszéltem hugával is,ő beszélt vele,és másnap(tegnap este) kaptam 1 üzenetet,hogy ha nekem jó akkor péntek este találkozzunk és beszéljünk személyesen.mondtam neki,hogy jó a péntek,kérdeztem,hogy mikor,mert akkor attól függ mivel mennyek el hozzá... reggelre jött a válasz,hogy nem akar beszélni mégsem,mert csak felszakítjuk a sebeket,és nem akar vitázni velem!hogy tanulni szeretne,ne zavarjam,ne is válaszoljak,mert szüleit bevonja akkor.. pedig csak el akarom mondani neki,hogy miben értett engem félre,és szépen megbeszélni,ha pedig szakít,akkor elengedem mert szeretem! 1 éjszaka alatt mitől változik így a véleménye?

Nem írtam neki választ,mert sztem el kellene már gondolkodnia,hogy mi a fontosabb,szülei véleménye,vagy a szíve véleménye...

Úgy gondolom,mert sokat gondolkodott a héten,és úgy gondolta,hogy találkoznunk kell. most mégsem akar, de nem fog tudni arra gondolni,hogy ne beszéljen akkor velem...

Tanácsok?


20/F


2010. márc. 21. 12:04
 1/7 anonim válasza:
én ugy gondolom a saját példámbol hogy már elakart hagyni csak nem akart megbántani és számára ez egy kapos indok volt hogy otthagyhasson....szerintem..:S
2010. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, mikor megbántottam,és utána ment haza busszal,akkor nagyon megölelt,és azt mondta szeret,hogy este beszélünk,ír ha hazaér, de semmi nem jött... szüleivel beszélt mikor hazaért,és utána döntött h nem ír, hogy késő erről beszélni.
2010. márc. 21. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát részedről is elég hülyeség volt, hogy nem szóltál hozzá. Legalább elmondtad volna, hogy mi a gondod, vagy mondtad volna neki mielőtt találkoztatok, hogy most nem akarsz vele találkozni, mert valami miatt rossza a hangulatod és egyedül akarsz lenni. Mindegy.

Szerintem is vagy már szakítani akart veled és ez most úgymond jól jött neki, vagy csak taktikázik, hogy epekedj érte.

2010. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én úgylátom,hogy szenved,mert nemtudja mit tegyen,kire hallgasson..nem ürügy volt h szakítson,mert nagyon megölelt és mondta hogy szeret,mielőtt elment.

Ha pedig elmondtam volna,mikor itt volt, akkor még jobban megsértettem volna, így döntenem kellett,csöndben maradok,és megbántom, vagy elmondom ami a fejemben jár,és így még annál is jobban megbántom, mindenféleképp megbántódott volna,csak nem mind1 mennyire...

Nem írok neki,mert gondolkodjon már el hogy mit szeretne,meg mondta hogy ne is írjak,de biztos várja,hogy mit írok, ígyis beteg vagyok,nem idegeskedem ezen,ha akar találkozni,akkor keressen,egész héten ezen gondolkodott,és úgy döntött,h találkozzunk személyesen beszélni,most meg egy éjjel alatt meggondolta magát.

Hát nem megyek utána,szeretem nagyon,de szarul esik,hogy nem tudja mit akar.

2010. márc. 21. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel bántottad volna meg, ha elmondod neki azt, ami bajod volt akkor?


Az baj nálatok, ha valamelyikőtök elmondja a másiknak a gondolatait?

2010. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ejj, nem érted,hogy mit akartam írni, amit elmondtam volna neki akkor az sértő lett volna,és valósággal nem megegyező,csak 1 gondolat ami felerősödött bennem,de rájöttem hogy addig nem beszélek róla,amíg nem bizonyosodik be. így vártam.és rájöttem hiba lett volna ha elmondom!
2010. márc. 21. 13:32
 7/7 babóca14 válasza:
Csak egy indok volt... Nagyon sajnalom de ez biztos mert en is csinaltam mar hasonlot egyszer :(
2016. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!