Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végre lett egy kapcsolatom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre lett egy kapcsolatom. De semmilyen az egész. Jol van ez igy valyon? 27éves vagyok.

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk eggyütt. Előtte nem volt kapcsolatom. Neten jöttünk össze. Irogattam neki tükörszerűen. Irta a kis sablonokat. Mindenre igenlően ugyanugy sablon szerűen irtam. Nem volt semmi érzelem. Szavak amik nem mozgattak meg semmit. Egy honap után taliztunk. Nagyon örültünk. Én hogy ott egy pasi ő meg kitudja minek. Megbeszéltük kiirjuk fbre. Annyira azt láttam hogy a látszat kedvéért akarja hogy na van barátnőm. Nem engem megismerni. Vagy bármi ami kapcsolat. Van ő meg az élete. Minden kipipálva barátnő kipipálva. Najo hátha alakul. 4honap mulva összeköltöztünk. És egy éve élünk eggyütt. Brutális. Hiztam tiz kilot. Teljesen az ellentétem. Nagyon nehéz. Ugy érzem kinyirtam magam. Ez nem én vagyok. Nem tudok jol működni. Kinlodom. Robot lét. Béklyoba érzem magam. Minden fobiám van. Olyanokat várok tőle ami alap lenne de nincs meg. Nincs bizalom. Munka a kapcsolatba. Ez egy poty kapcsolat. Lett valahogy. Őt nem érdekli mivan. Megcsinalja amit akarok. De olyan langyos az egész. Szivesen beszélgetnék erről valakivel. Nektek volt már ilyen? Vagy baj van velem? Annyi kérdésem van. :(

2015. nov. 26. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen baj van veled. Méghozzá az, hogy összeköltöztél egy olyan emberrell akit nem szeretsz, akivel nem vagytok szerelmesek, akinek csak úgy vagy.

Mielõtt mégjobban leamortizálod magad szedd össze a cuccod és húzd fel a nyúlcipõt. Majd ha újra kiegyensúlyozott meg boldog leszel utánna Keress egy olyan férfit aki szeret téged és megbecsül.

18 L

2015. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ezzel a "valakivel" beszélgetnél erről, akit anno megismertél?
2015. nov. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Költőnő? ***** válasza:

Változtatni csak mindkettőtök közös akaratával lehet. Tisztázd magadban h jelenleg mi a helyzet, mit érzel stb és üljetek le beszélgetni.

És ne haragudj de borzalmas a helyesírásod.

2015. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tisztázni kellene közösen, hogy mi is a probléma és hogyan lehetne megszüntetni.

Ezt máshogy nem lehet csak, ha leültök és megbeszélitek, de úgy érzem egyikőtök sem szereti a másikat és ebből adódik minden gond.

2015. nov. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mikor eszméltél rá legelőször arra,hogy ez így nem jó neked?Már az elején is ezt érezted?De akkor miért mentél bele,ráadásul ennyire mélyen?
2015. nov. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt azon nyomban le kéne zárni, mielőtt teljesen tönkreteszed magad fizikálisan és érzelmileg is!
2015. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Baj van veled, mi a frásznak laksz ott, ha ez ennyire szar?

Mi a kérdés?:)

2015. nov. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tőmondatok gyakorlására jó volt a kérdés.
2015. nov. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Korod? Neved? Hol lax? Szereted a cicákat? Akkor költözzünk össze!
2015. nov. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak azért ne élj együtt valakivel, hogy elmondhasd, párkapcsolatban élsz. Akkor inkább egyedül. Megalázod magad, és ezt te is tudod. Erre viszont egyáltalán nincs szükséged, úgyhogy ülj le a partnereddel, beszéljétek át, és sértettség nélkül ki tudtok szállni.
2015. nov. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!