Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja függök tőle, igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja függök tőle, igaz lehet?

Figyelt kérdés

Imádom, nagyon szeretem a barátomat de szerinte az amit művelek már függőség. Ha elmegyünk valahová szeretek a közelében lenni, persze foglalkozok a társasággal de néha néha megpuszilgatom. Ha együtt vagyunk otthon akkor is folyton ölelgetem, puszilgatom. Ha nincs velem, akkor hiányzik, kibírom a hiányt de van hogy egy fáradt nap után elsírom magam mert nem lehetek vele. Hetente talán 2-3szor találkozunk, régebben szinte mindennaposak voltak ezek a találkozások. Szerintetek ez függőség?

Úgy gondolom kibírnék nélküle akár 1 hetet is, hiányozna de kibírnám. Ha függőség is ez szerintem annyira nem komoly, vagy igen? 18/lány és 21/fiú

Ja és majdnem 1éve vagyunk együtt.



2015. nov. 29. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen a másik. Valaki szereti ha így szeretik, valakit idegesít. Én speciel örülnék neki, legalább kimutatod hogy szereted. 23/F
2015. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem függőség, én állandóan simogatom, csókolgatom a párom és ő is ezt csinálja, mi nagyon szeretjük.

Valószínűleg mások az igényeitek, lehet, hogy ő jobban értékeli az apró figyelmességeket, vagy ha elmondod neki, hogy büszke vagy rá stb, lehet, hogy ezekből jobban érezné, hogy szereted.

Javaslom nagyon ezt a könyvet, egész rövidke, de nekem nagyon sokat segített megérteni a barátomat:

[link]


21/L

2015. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!