Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az, hogy megmondom barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy megmondom barátomnak, hogy mi nem tetszik nekem azzal el fog távolodni tőlem?

Figyelt kérdés
Nagyon őszinte lány vagyok. Nem vagyok raplis, hisztis sem. De nem viselem el, ha nem kapok tiszteletet. Barátomnak általában megmondom, hogy mi nem tetszik és mi fáj nekem. Általában nem érti, hogy mit akarok. Úgy gondolja, hogy az a normális gondolkodásmód ahogy ő teszi. Inkább olyan féltékenykedős nem tetszéseim szoknak lenni. De szerintem egy lány sem tűrné, ha pl. más lányok nyomulnának a pasijára. Ha megmondom neki szépen nem veszekedve, akkor is ő lesz mérges, és azt mondja, hogy komolyan nem érti mi a bajom a viselkedésével, hisz nem történt semmmi.Majdnem úgy jön ki, hogy nekem kell bocsánatot kérnem tőle.

#komoly #normális #őszinteség #nyomulás #gondolkodásmód #távolodni #féltékenykedős #raplis
2015. dec. 1. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, hogy megmondod, mi bánt, addig a pontig, amg logikusak és megalapozottag ezek a gondok. Az indokolatlan, ésszerűtlen féltékenykedés például nem elfogadható.

Az nagyon jó, hogy nem veszekszel vele. Figyelembe veszi azt, amit mondasz? Meghallgat, megérti, csak nem ért egyet veled?


>De szerintem egy lány sem tűrné, ha pl. más lányok nyomulnának a pasijára.


Miért, mi ezzel a baj? A pasid megfelelően viselkedik? Mit csinálnak azok a lányok? Van okod féltékenykedni?

2015. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az első mondja. Ha megérti és figyel arra amit mondasz, csak egyszerűen nem ért egyet vele, az nem gond. Fordítsd meg a dolgot, gyakorlatilag ugyanezt csinálod te is, meghallgatod mit mond, mik az érvei ellened, de nem értesz vele egyet. Ha emellett normálisan viselkedik, tehát nem flörtöl a lányokkal, kéri el a számukat, vagy tudom is én, egy-egy buliban nem tölt több időt idegen lányok társaságában, mint a tiedben, akkor nincsen semmi gond. Ezt el kell fogadnod. Plusz ha még elfogadsz egy jó tanácsot, örülj neki inkább, hogy tetszik más lányoknak, légy rá büszke, hogy ilyen kapós pasid van, mégis te kellesz neki :)
2015. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!