Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy összevesztem barátommal, mert Ő elment haverozni hétköznap, és nekem nem fér bele ez a hétköznapi ivás lerészegedés. Nem élünk együtt, de írta hogy hajnali háromkor ért haza. Én ezzel az életformával nem értek egyet,, mondtam is neki. Nagyon összevesztünk hogy Én ne irányítsam stb.... Most én vagyok a sárkány aki eltiltja a barátaitól....
2015. dec. 1. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Na,az ilyen nőktől óvjon az ég,akikkel az ember együtt sem él,de azért beosztják az idejét.

Kapjál észbe, mert nemsokáig fog tartani a párkapcsolatod,vagy keress egy másik palit,aki megfelel az igényeidnek,elvárásaidnak.

2015. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ezt minden nap ki fogod mostmàr ìrni?

Olyan leszel,mint a takarìtònő,akibe a Vilàg összes orvosa szerelmes.

2015. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem neked van igazad. Ha felajánlotta, hogy menj vele akkor meg főleg. Felnőtt ember, valószínűleg tudja, hogy mi fér bele is mi nem.
2015. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát mindkettőtöknek igaza van szerintem. Egyrészről ne te mondd meg mit csináljon, másrészről ilyen életformával én sem értek egyet. Olyat kell keresni aki nem így él ilyen egyszerű a dolog. De megtiltani , eltiltani , valakit azt nem szabad. Döntés elé állítani viszont szabad, te vagy az alkohol, választhat. Ilyen egyszerű!
2015. dec. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!