Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, ti milyen kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti milyen kis fortélyokkal, trükkökkel próbáljátok fent tartani a férfi érdeklődését kapcsolatban/ vagy alapból?

Figyelt kérdés

Női praktikák, külső belső egyaránt érdekel, ha valaki mélyebben segítene esetleg privátban azt nagyon megköszönném.

Persze, mindenkinek van rossz oldala, de nem szeretném, hogy teljesen megszokjon a dolog és megunjon, szeretném ha mindig is vonzanám, a sima, hétköznapokon is.

Ötletek?


22L


2015. dec. 1. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Felejtsd el a női praktikákat. Férfiként mondom: szexszelj sokat és változatosan (helyszínek, pózok, szerepjátékok, BDSM stb. a partnereddel), legyél otthon a konyhában is, lehessen veled mélységeseket beszélgetni/elmélkedni, legyen humorérzéked (szarkazmust is értsd) és legyél kísérletező, spontán, kíváncsi természet. Ennyi a nyitja. És kerüld a házisárkánykodást!
2015. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Én meg NŐként mondom neked, szintén, hogy felejtsd el ezeket a baromságokat. Ha egy felszínes p..csa szeretnél lenni, aki egy felszínes puha p..cs mellett van, akkor oké, de egy normális kapcsolatban nincsen szükség ilyen játszmázásra, és trükkökre.

Add önmagad, mind a két fél tegyen a kapcsolatért, kommunikáljatok sokat. Legyetek őszinték, nyitottak, tisztességesek, hűségesek egymással. Ennyi az egész nyitja egy jól működő kapcsolatnak.


De ha már egy külső dolgot szeretnél hallani, akkor íme: ne hízz el, sportolj, és adj magadra, ezzel fent tudod tartani a szexuális külső vonzalmat. De hát mint tudjuk, mit ér a külső, ha belül rohad minden.

2015. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Melytor.k es lenyel.s minden nap. P.opo is rendszeres. Rendszeres es tobbfele sport . Pasi baratok. Kulon barati programok.

N

2015. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy érett kapcsolatban nincs szükség játszmákra. Tudj őszinte lenni, tudd kommunikálni, mit szeretnél, de kelljen a másiknak kitalálnia. Nem kellenek szexuális fogások, hacsak nem szexkapcsolatban élsz.
2015. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Mivel nő vagy, játszmázni fogsz. A véretekben van.
2015. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én néha a párnája alá kakkantok és visszateszem, van, hogy csak napok múlva veszi észre, ilyenkor mindig jókat nevetünk együtt.


24L

2015. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pasizgatok, követelőzöm, hisztizek, úgy láttam ez beválik, és tényleg, a legtöbb pasi élvezi! Amíg kedves, mosolygós voltam, senkinek nem kellettem, párom is lesz@rt,most meg szeret.
2015. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!