Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hat hónapja ismerjük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat hónapja ismerjük egymást a párommal szeretem, minden rendben látszólag, de! Nagyon furcsa mondja hogy szeret de nem mutatja ki hideg az egész kapcsolat! Miért?

Figyelt kérdés
Hölgyek, Urak, mi a megoldás? Mert én ezt nem értem!

#szerelem #aggódás #törődés #Hideg párkapcsolat
2015. dec. 2. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudja kimutatni az érzéseit. Az ilyentől mai ésszel menekülnék nekem borzalmas volt (13 év!) Soha többet ilyennel.
2015. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Semmi sincs rendben ha ez a helyzet.Ilyen az alap természete,de ez nincs rendjén.Így a másik fél örökké boldogtalan és bizonytalan lesz.
2015. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Én is most fejeztem be egy csajjal emiatt az ismerkedést,mert hiába mondta hogy szeret ha sehogy nem mutatta és mégis elvárta hogy én szeressem.Hogy ha nem látom semmi jelét a másik részéről?Nálam ez sehogy nem jó.

Nem tudom te hogy bírod de bele fogsz unni így idővel.:/

2015. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pedig mindent megteszek a tenyeremen hordozom a kívánságait lesem hogy hogyan legyek a kedvében sorolhatnám a végtelenségig de nem mutatja ki hogy szeret mondja de nem érzem ragaszkodik hozzám az biztos és a másik hogy ha én nem hívom ő nem hívna fel nem várom el csak nem keres ez nagyon furcsa nekem!
2015. dec. 2. 22:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A tettek és nem a szavak bizónyítanak. Mondani bármit lehet.
2015. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Így mit várjak a továbbiakban? Hogy merjek belevágni egy esetleges összeköltözésbe? Szeretet hiányában bizonytalan vagyok aranyos nő meg szép is korombeli csak olyan furcsa az egész hideg kapcsolat!
2015. dec. 2. 23:04
 7/11 anonim ***** válasza:

ahogy elobb irtak, a tettek szamitanak


az elejen mikor hos modjara mondogattam a paromnak hogy igy szeretem ugy szeretem, mindig ram szolt, hogy a szavak nem sokat jelentenek, az szamit amit teszunk


es bebizonyosodott, hogy a 9 ev boldog egyuttlet alatt EGYSZER sem mondta, hogy szeret, de millio aprosag van amibol tudom, hogy igy erez


en is egyre kevesebbszer mondom neki de alig varom hogy pl. hetvegen egyutt ebredjunk es egy kis ebreszto masszirral keltsem fel mert tudom, hogy neki ez mindennel tobbet jelent... vagyis ha a csaj nem mond semmit de latod a viselkedesen hogy odavan erted, a kedvedben akar jarni, tori magat, hogy neked jo legyen, akkor nincs gond


ha nemcsak a szavakkal banik szukosen de az odaado, intim, kedveskedo tettekkel is, akkor bye-bye

2015. dec. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Love? Love, Love, love... what is it good for? Absolutely nothing.
2015. dec. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Túl sokat beleadsz ebbe a kapcsolatba. Még ne. Még csak fél éve jártok, nem kell még a tenyereden hordanod, nem kell ennyire 1000 fokon égned. Főleg, ha ebből semmit nem kapsz vissza.
2015. dec. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem hogy egyszerre ne sokat de én ilyen vagyok lehet hogy ez is a baj nem tudom. Tavasszal zártam le egy számomra boldogtalan kapcsolatot ahogy meg ismertem bele szerettem nagyon meg tetszett tőle vártam hogy majd jobban szeret de nem így érzem.
2015. dec. 3. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!