Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha zavar, hogy a párom nem költ rám?

Figyelt kérdés

Az exére rengeteget költött, a lánynak dolgozni se kellett. Azt a lányt most eltartja más, rám viszont nem költ a párom. Tavaly karácsonyra se kaptam semmit.

Én az utóbbi fél évben úgy 150 ezret költöttem rá, mert neki nincs pénze. Felesleges most már nekem sincs, és még így se.


Ennek mi lehet az oka?


2015. dec. 9. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
"neki nincs pénze" meg is válaszoltad a kérdésed
2015. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán megbánta, hogy a másikra annyit költött. Most tőled vesz revansot. Ne hagyd magad kihasználni.
2015. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs pénze, mit vársz? Miből költsön rád?!
2015. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!