Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A ti párotok mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A ti párotok mennyit jár el haverokkal?

Figyelt kérdés
A ti párotok mennyit jár el haverokkal? Szoktatok veszekedni emiatt vele?
2015. dec. 9. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Épp most ment el forralt borozni a haverjaival a férjem. Ritkán jár el, talán egy hónapban 1-2x nélkülem. Megérdemli ő is, hogy ellegyen a haverjaival :)


Emiatt még nem vesztünk össze soha.


25-N

2015. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hetente 2x.

Nem szoktam.

2015. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán. Nincsenek is igazán haverjai. Inkább munkatársakkal szokott néha, évente 2-3x összejárni. Emiatt nem szükséges veszekednem. Mondjuk ha hetente menne...mindig...az már nem tetszene.
2015. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én párom viszonylag keveset jár el mostanában, mert (végre) elkezdte komolyan venni az egyetemi tanulmányait. Így kb. havonta 1-2 olyan program van, amire el szokott menni, de én annak mindig nagyon örülök. Jót tesz neki a kikapcsolódás, megérdemli, hogy szórakozzon a barátaival, nem kell állandóan csak velem lennie, másokkal is érezheti jól magát. Van egy srác, akivel elég sokat lógnak együtt, mert csoporttársak az egyetemen. Együtt járnak sportolni, együtt tanulnak a zh-kra, közösen írják a beadandókat. De még ez sem zavar, mert nem megy a kapcsolatunk rovására, nem érzem azt, hogy többet lenne valaki mással, mint velem...
2015. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a haverjaival találkozik a férjem, akkor engem is visz, mindenki viszi a párját. Elég ritkán futunk össze velük, évente 1-2 alkalommal. Eléggé szétszórva lakunk.


Kártyázni gyakrabban jár, de oda is nyár közepén ment utoljára. Mostanság ha adnak is neki szabadnapot, akkor arra én is kérek, és együtt töltjük.


Sosem veszekedtem emiatt, de mi egyébként sem szoktunk. A megbeszélés hívei vagyunk:)

2015. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hétvégén általában.Hétköznap találkozunk,1,2 órát.
2015. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 3-ashoz hasonlóan a párom is inkább céges bulikra megy csak, haverokkal nagyon ritkán.
2015. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 hetente-havonta egyszer kb. nem sok és nem szoktam veszekedni vele, de azt nem bírom, ha nem vigyáz magára és pl részegen (amikor nagyritkán az) baja esik (pl elesik és beüti magát vagy ilyenek). azért szoktam veszekedni vele ha nem vigyáz magára.
2015. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kb. 2 havonta 1 egész hétvégi napra szoktak programot szervezni, de az se piálás. volt barátom minden héten ment inni a haverjaival, volt, hogy hétközben is 1-1 sör, péntek este meg berúgás. engem is mindig vitt magával, de én nem éreztem jól magam, utáltam, hogy mindig leitta magát, és nekem kellett hazavinnem, és nem egyszer kerültem miatta meglaázó helyzetbe. volt, hogy velem is durván viselkedett. nayon fontosak neki a barátai, és az értésemre adta, hogy nem mennék vele sokra, ha választásra kényszeríteném. sokat veszekedtünk emiatt, nehezen viseltem, hogy ha egyedül vártam otthon (mikor ritkán elutaztak a szüleim), előtte még úgyis elment piálni, és csak később jött hozzám, persze részegen. ördögi kör volt ez, mert minél jobban hisztiztem, anánl inkább menekült a haverjaihoz. én is hülye voltam, de a heti szintű piálás nekem már sok. azóta is utálom a túlzott alkoholizálást.

23n

2015. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a gond szerintem ott kezdődik, hogy a férfiak nem fáradnak el eléggé a munkában. nekem pl se kedvem se energiám nem lenne esténként heti többször is kijárni a városba meg beb..aszcsiszni de pl férjem 34 évesen is heti többször kimegy kocsmázni a haverokkal és ő mindig ott van minden programon. Sok a barát nem mindig érnek rá ugyanakkor, de ő bárki is hívja kivétel nélkül mindig kimegy a városba..Aztán persze sokáig kinn vannak, megy az italozgatás...(legalábbis a férjem részéről a haverjai nem isznak annyit) hát ez van...mit lehet tenni...ha minden hasonló férfit akinek van valamilyen hibája el kellene hagyni akkor rengeteg nő egyedül maradna. Én sajnos elfáradok a munkában és a napi teendőkben feladatokban és mivel a legtöbb barátunknak még mindig az esti kocsmázás a program ezért ha nem szeretnék folyton egyedül lenni, akkor kénytelen vagyok kimenni velük én is...mondjuk már évek óta itthon töltöm a hétvégi estéket mivel én már unom a kocsmázást. (ráadásul mindig ugyanoda mennek). Barátnőmék elvannak a családdal, férjükkel párjukkal. A fiú haverok meg szinte mind szinglik így mindig van kivel kimászkáljon a férjem. Én nem szólok amúgy neki emiatt, viszont sokszor mondom neki hogy mennyire szánalmasnak érzem az életünket. Mondjuk ő így boldog. Én nem, de igazából nem feltétlen ezért.

Most tervezünk örökbefogadni egy kiscicát, talán az majd enyhíti a magányt amit érzek esténként. A legjobban amúgy az zavar, hogy azok a fiú haverjai akinek barátnője vagy felesége van, azok nem járnak ki vagy csak nagyon ritkán. A szinglik akikkel meg most mindig kijár, ők meg amíg barátnőjük volt mindig eltűntek....

Ez mondjuk nagyon zavar, de még mindig jobb mintha ottalvós céges hétvégékre járkálna mint némelyik férfi. (ne értsetek félre, nem a megcsalásra gondolok, csak arra hogy így sokszor több napokra távol maradnak). Azt nehezebben viselném. Amúgy sokszor nem értem a férjem sem. Sok a barát és ő soha senkinek nem mond nemet. A családnak sem nagyon. A héten szinte minden napra be van osztva a program a családja által is. Nekik sem mond nemet szinte soha. Sokszor agyalok rajta hogy vajon neki ez megfelel-e így vagy hogy miért csinálja, de valószínűleg elvan ezzel az élettel. Én igazából már nem várok sok mindent ettől a házasságtól. Szeretem a férjem, mert jó ember de azért fáj hogy látom, hogy ha velem van valamilyen program napközben (kirándulás, séta, uszoda bármi) azt mintha unná, de a haverokkal a piálás közben kivirul....Ő éjszaka él, én meg már nappali programokra vágynék, de hát eleve lassan 40 évesen én már évek óta nem az éjszakai kocsmázós életre vágynék hanem gyerekre, de hát az meg nem jött össze nekünk. Igazából talán annyiban reménykedhetek, hogy a haverok ha becsajoznak akkor majd megritkulnak ezek a kocsmázások, bár olyan elcs..eszett generáció vagyunk hogy nem úgy néz ki, hogy mostanában ez megtörténik.

2023. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!