Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefér vagy sem, ha végiglájk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér vagy sem, ha végiglájkolja egy random lány összes létező képét?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk tinik, inkább elméleti alapon kérdezem. Ha ez számít: 22N/23F/3,5 éve együtt

2015. dec. 9. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem férne bele
2015. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
+ kérdés: Mi szerintetek az oka? Mert nem képes megmagyarázni.
2015. dec. 9. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Engem nem érdekelne. Max megkérdezném, hogy mit eszik rajta vagy egy nap úgy állítanék haza mint az a csaj és ha megkérdi mi ez csak annyit mondanék ; most engem is likeolhatsz :D
2015. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sem férne bele.

Nem tudom miért csinálhatja. Nőként ha beleképzelem magam a helyzetbe, akkor én azért lájkolom be egy férfi képét mert érdeklődök iránta, illetve tetszik az adott illető. Viszont van párom, így nem is nézegetem más férfiak képét, pláne nem lájkolgatok össze-vissza, ahogyan a párom sem.:)

2015. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem se férne bele,sőt....engem az is zavar ha vétve egy két Lany képét belajkolja de azért nem szólok mert talán túlzás lenne, de ezért biztos.

Az oka pedig hogy tetszik neki a lány és ezzel is felakarja magára hivni a figyelmet szerintem.

2016. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már feltetted ezt a kérdést, valószínűleg rosszul esik neked. Ha rosszul esik neked, akkor természetesen rossz dolog. Hallgass a megérzéseidre, ha rosszul esik, akkor nem fér bele. De józan ésszel belegondolva, nem tisztel téged, és nincs benne becsület, azonkivül meg az ösztönei vezetik. Tetszik az a random lány neki, csinosnak találja, ezért gondolkodás nélkül cselekszik. Te tiszteld sajét magad annyira, hogy a párodtól is tisztelet várj el, és igenis várd el tőle, hogy többé olyat ne cselekedjen. Ha nem akar ebben véltozni, akkor gondolkodj el a kapcsolatotokon.
2016. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

mert még nagyon fiatalok vagytok, és még nem állapodott meg melletted teljesen


Azonkívül kissé bunkó is, hogy ha már csinálja, miért nem ügyel arra, hogy előtted titokban maradjon, hiszen téged csak megbánt és megaláz vele.


Lájkolj úg, hogy ő is tudjon róla pár olyan férfit, fiút, aki jobban néz ki mint ő, majd elgondolkodik rajta

2016. márc. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem férne bele :) Így jártam énis az exemmel..Megbeszéltük hogy egyikőnk sem használja a fb-ját hogy ne legyen ebből féltékenykedés (utólag már hülyeségnek hangzik)..én hónapokat nem használtam,utólag meg kiderült hogy ő sorba lájkolt minden csajt..Mára gyereke van és családja közben nekem ír egy kamu fb-ról
2016. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!